Post bez tytułu

opublikowane: 23 paź 2011, 10:04 przez SP 4 Lubań

Wystawa na Święto Szkoły

opublikowane: 10 paź 2011, 06:07 przez SP 4 Lubań

Z okazji Święta Szkoły w naszej bibliotece zorganizowano wystawę, na której zaprezentowano historię powstania Orderu Uśmiechu – jedynego w świecie odznaczenia nadawanego dorosłym przez dzieci, za okazane im serce, przyjaźń i cierpliwość. Na przedstawionej prezentacji multimedialnej (z piosenką o Orderze Uśmiechu w tle) można było obejrzeć min. Ceremonię nadawania Orderu Uśmiechu – pasowania na Kawalera Orderu Uśmiechu oraz zobaczyć galerię tychże osób.
       Jest nam bardzo miło, że naszą skromną wystawę obejrzeli zaproszeni Goście z Burmistrzem Miasta Lubania na czele oraz uczniowie pod opieką wychowawców.
      Podsumowując tą krótką informację, jako ciekawostkę należy podać fakt, iż źródłem inspiracji powstania Orderu Uśmiechu była dobranocka z lat 60 – tych XX w. „Jacek i Agatka”. Kto ją pamięta, zapewne uśmiecha się teraz do tych miłych wspomnień.