JESIENNY PIKNIK SZKOLNY „ZDROWO i SPORTOWO”

opublikowane: 21 paź 2019, 01:04 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 22 paź 2019, 01:32 ]
17 października w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu kolejny już raz odbył się jesienny piknik tematyczny. Była to integracyjna impreza społeczności związanej z „Czwórką” – uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi i sympatyków szkoły pod hasłem „Zdrowo i sportowo”. Na szkolnym placu rozstawione zostały stoły a na nich zagościły smakowite, zdrowe potrawy i przekąski wykonane przez dzieci , rodziców i nauczycieli. Atrakcją tego popołudnia były także występy naszych uczniów, podczas których mogli zaprezentować swoje talenty. Licznie przybyli rodzice i dziadkowie stanowili wdzięczną publiczność oraz nie szczędzili grosza na wsparcie szkoły. Dużą popularnością cieszyły się potyczki sprawnościowe, w których można było zdobyć „immunitet gladiatora”.

Serdeczna atmosfera i wysoka frekwencja gości oraz piękna jesienna aura przyniosły radość i satysfakcję wszystkim uczestnikom imprezy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i pracownikom szkoły za wsparcie oraz zaangażowanie w organizację tego popołudnia.

Kwota zebrana podczas pikniku zasiliła konto Rady Rodziców a pieniądze na pewno wzbogacą bazę szkoły zgodnie z oczekiwaniami społeczności szkolnej.