PODIUM W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ PROJEKTANCI EDUKACJI”

opublikowane: 20 sty 2020, 23:25 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 21 sty 2020, 00:24 ]
Uczniowie klasy 3b  z wychowawcą Wiolettą Bućko  zdobyli  Grant Nowej Ery     w X  edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”.  Za pomysł na projekt  „Mali detektywi na tropie geologicznych odkryć” znaleźliśmy się na  II miejscu w Polsce, otrzymując  nagrodę w kwocie 1000 zł. oraz półroczną prenumeratę magazynu naukowego FOKUS. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nasz projekt głos, bo była to nagroda internautów. Dzięki tej nagrodzie zrealizowanie projektu pozwoli uczniom rozwijać talenty, nauczy wytrwałości w dążeniu do celu, a być może wpłynie także na wybór dalszej edukacyjnej drogi.

Drugi etap konkursu rozpoczyna się 20 stycznia 2020r. W drugim etapie „Projektantów edukacji” do zdobycia pozostaje 5 Złotych Grantów po 2000 zł oraz Nagroda Specjalna miesięcznika FOCUS. Wyniki 2. etapu zostaną ogłoszone 20 maja 2020 – zatem zabieramy się do pracy.

Pozdrawiamy Trzeciaki