„PROJEKTANCI EDUKACJI” 2019/2020 – OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PROJEKT EDUKACYJNY - PROSIMY O WSPARCIE !

opublikowane: 27 lis 2019, 02:15 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 27 lis 2019, 02:15 ]

Tegoroczna edycja konkursu  została rozszerzona  i udział w niej mogły wziąć również klasy I-III.  Z naszej szkoły zostały zgłoszone dwa projekty:

·         „Dlaczego ptaki fruwają, czym się odżywiają i gdzie mieszkają?” – projekt  klasy II c , którego opiekunem jest pani Joanna Smaga. ( wpisany do kategorii : Przyroda)

·         „Mali detektywi na tropie geologicznych odkryć” – projekt klasy III b, którego opiekunem jest pani Wioletta Bućko. ( wpisany do kategorii: Geografia )

Udział w konkursie daje grupom projektowym  pełną swobodę w rozwijaniu zainteresowań. Do zdobycia jest 80 grantów na realizację pomysłów i pomoce dydaktyczne. W trakcie pracy nad projektem edukacyjnym uczestnicy kształcą kluczowe kompetencje XXI wieku, a zarazem łączą teorię z praktyką. Udział i zwycięstwo w konkursie to prestiż dla placówki, nauczyciela a dla uczniów tworzących grupę projektową – wspaniała przygoda z nauką.

Dlatego prosimy o wsparcie!  Można zdobyć 1000 zł od komisji składającej się z grupy ekspertów  i  1000 zł od internautów.

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 2 do 13 grudnia 2019 r. Wynikiem głosowania jest przyznanie 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych.

1. Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę projektanciedukacji.pl, zakładka „Konkurs”.
  2. Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej.
  3. W „Galerii Pomysłów” znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.
  4. Kliknij przycisk „Głosuj” przy wybranym pomyśle.
  5. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „OK” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  6. UWAGA! Każdy oddany głos należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e-mail. Jest na to czas każdego dnia do północy.
  7. Głosowanie trwa 12 dni.

red. Opiekunowie projektów: Wioletta Bućko, Joanna Smaga