Informator

Poniżej godziny pracy pedagogów, pielęgniarki, świetlicy, konsultacje nauczycieli, wykaz kół i zajęć wyrównawczych

Sekretariat czynny:

pon – czw 7:00-15:30, pt 7:00 – 15:00
telefon: 75 722 22 32
e-mail: sp4luban@post.pl 

Świetlica szkolna 

czynna codziennie w godz. 7:00 oraz 11:35– 16:00

Pedagodzy szkolni:

Poniedziałek 10:15 – 15:20 
Wtorek 8:50 – 14:20  
Środa 9:20 – 15:15
Czwartek 8:20 – 14:20 
Piątek 8:00 – 13:00

Pielęgniarka szkolna:

pn 12.00 - 14.00 , wt 8.00 - 13.00, śr 11.00 - 15.00, czw 8.00 - 11.00

Lekcje w naszej szkole:

1.  800 -  855
2.  855 -  940
3.  950 - 1035
4. 1050 - 1135
5. 1145 - 1230
6. 1240 - 1325
7. 1335 - 1420
8. 1430 - 1515

Konsultacje nauczycieli

         Nazwisko i imię                    dzień                godziny         Miejsce

         Baczyńska Beata                   piątek              950-1035         pokój n-l

         Bernacka Joanna                   środa                1050-1135       pokój n-l

         Bernacka Jolanta                   czwartek          855-930           pokój n-l

         Boniarczyk Monika              środa                1050-1135       pokój n-l

         Browarczyk Marta                piątek              855-940           pokój n-l

         Browarczyk Michał              czwartek          950-1035         kantorek w-f

         Brzezowska Dorota               piątek              855-930           pokój n-l

         Bućko Wioletta                     poniedziałek   950-1035         pokój n-l

         Byk Izabela                            wtorek             1050-1135       pokój n-l

         Charkiewicz Bożena             wtorek             1150-1230       pokój n-l

         Dwornik Przemysław           czwartek          1240-1325       pokój n-l

         Fenczyszyn Elżbieta             czwartek          1150-1230       pokój n-l

         Franczak Agnieszka              wtorek             1240-1325       pokój n-l

         Głuszek Dorota                     środa                800-845           pokój n-l

         Grzesińska Mariola               czwartek          800-845           pokój n-l

         Jóźwicka Anna                      piątek              800-845           pokój n-l

         Halczuk Grzegorz                 wtorek             1150-1230       kantorek w-f

         Hanka Beata                          czwartek          950-1035         pokój n-l

         Janikowska Magdalena        poniedziałek   1145-1230       pokój n-l

         Kalinowska-Hanka Edyta    poniedziałek   1050-1135       pokój n-l

         Klatka Jolanta                        wtorek             1050-1135       pokój n-l

         Książek Paweł                       środa                1145-1230       kantorek w-f

         Kucharczyk Sylwia               wtorek             1145-1230       pokój n-l

         Kwiecińska Beata                  wtorek             855-940           pokój n-l

         Majczak Beata                       poniedziałek   950-1035         pokój n-l

         Matyjewicz Julianna             czwartek          855-940           pokój n-l

         Mleczak Jarosław                  środa                950-1035         pokój n-l

         Molis Magdalena                  czwartek          950-1035         pokój n-l

         Nnoli Agnieszka                   czwartek          855-940           przybudówka

         Okuniewicz Teresa               środa                855-940           pokój n-l

         Pastuchewicz Marta              wtorek             1035-1120       pokój n-l

         Sieradzka Agata                    wtorek             1240-1325       pokój n-l

         Smaga Joanna                        wtorek             950-1035         pokój n-l

         Soja Elżbieta                         wtorek             950-1035         pokój n-l

         Szarłan Aleksandra               środa                950-1035         pokój n-l

         Szmigiel Mateusz                  piątek              1240-1325       kantorek w-f

         Szwałko Anna                       wtorek             950 – 1035      pokój n-l

         Wergieluk Katarzyna            czwartek          1150-1230       pokój n-l

         Zdaniewicz Alicja                 wtorek             1050-1135       pokój n-l

Harmonogram kół zainteresowań

1. B. Baczyńska – Smyczek, A. Sieradzka – koło polonistyczne – środa 15:00 – 16:30 (2 razy w miesiącu)
2. A. Bernacka, M. Boniarczyk - koło turystyczno – fotograficzne – sobotnie wycieczki
3. A. Bernacka – koło biologiczne – czwartek 15:00 – 16:30 (co dwa tygodnie)
4. M. Browarczyk – SKS – piłka siatkowa chłopców – poniedziałek 7 lekcja (co dwa tygodnie)
5. D. Brzezowska – koło językowe kl. III – IV – poniedziałek 6 lekcja (co dwa tygodnie)
6. B. Domańska – Stolarka dla dzieci – środa 7 lekcja
7. P. Dwornik – koło j. niemieckiego – poniedziałek 8 lekcja (co dwa tygodnie)
8. E. Fenczyszyn – koło plastyczne – poniedziałek lub środa 14:45 – 16:15 (co dwa tygodnie)
9. A. Franczak – Klub Historyka – środa 8 lekcja
10. D. Głuszek – Mały Ratowniczek – piątek 6 lekcja
11. A. Jóźwicka – koło matematyczne – czwartek 7 lekcja (co dwa tygodnie)
12. G. Halczuk – SKS – piłka siatkowa dziewczęta – środa 8 lekcja (co dwa tygodnie)
13. M. Janikowska – koło j. angielskiego – wtorek 6 lekcja (kl. III – IV), czwartek 7 lekcja (kl. V – VI) (co dwa tygodnie)
14. E. Kalinowska- Hanka – koło dziennikarskie – czwartek 7 lekcja
15. P. Ksiązek – SKS – przygotowanie do zawodów - poniedziałek 7 lekcja (co dwa tygodnie)
16. B. Kwiecińska – nauka programowania w Bibliotece Miejskiej – środa 15:00 – 16:00 (raz w miesiącu)
17. J. Matyjewicz – koło przyrodniczo – plastyczne – środa 6 lekcja
18. J. Mleczak – koło gitarowe – wtorek 8 lekcja, piątek 7 lekcja
19. T. Okuniewicz – Szłabowicz – SKS – piątek 13:30 – 14:30
20. W. Paszkowska – Klub Czytelnika – środa 12:15 – 13:15
21. P. Sajdutko – koło szachowe – poniedziałek 7 lekcja
22. J. Smaga – koło komputerowe – czwartek 6 lekcja
23. E. Soja – koło matematyczne – wybrane czwartki 7,8 lekcja
24. A. Szarłan – koło rowerowe – poniedziałek 6 lekcja
25. M. Szmigiel – SKS - piłka nożna+ koszykowa chłopców- wtorek 7 lekcja
26. K. Wergieluk – koło artystów sceny – poniedziałek 5 lekcja (co dwa tygodnie)
27. A. Ziębicka – Pomocna dłoń – doraźnie wg. potrzeb

Harmonogram zajęć wyrównawczych

1. M. Boniarczyk – j. polski – doraźnie po wcześniejszym ustaleniu – wtorek 7 lekcja
2. J. Bernacka – edukacja wczesnoszkolna w kl 3b – wtorek 6 lekcja
3. Marta Browarczyk - edukacja wczesnoszkolna w kl 3d – piątek 5 lekcja
4. D. Brzezowska – j. niemiecki kl. VI – VII – czwartek 8 lekcja (co dwa tygodnie)
5. W. Bućko – edukacja wczesnoszkolna w kl. Ib – poniedziałek 6 lekcja
6. B. Charkiewicz – matematyka – wtorek 6/7 lekcja (co dwa tygodnie)
7. P. Dwornik –j. niemiecki – poniedziałek 8 lekcja (co dwa tygodnie)
8. A. Jóźwicka – matematyka – czwartek 7 lekcja (co dwa tygodnie)
9. B. Hanka - edukacja wczesnoszkolna w kl. Ic - poniedziałek 6 lekcja
10. M. Janikowska – j. angielski – wtorek 6 lekcja (kl. III – IV), czwartek 7 lekcja (kl. V – VI) (co dwa tygodnie)
11. E. Kalinowska- Hanka – edukacja wczesnoszkolna w kl 3d – wg. potrzeb środa 5lekcja
12. S. Kucharczyk – matematyka – wtorek 6 lekcja
13. M. Molis – j. angielski –środa 8 lekcja – kl VII, wtorek 7 lekcja - kl IV - V
14. A. Nnoli – edukacja wczesnoszkolna w kl. Ia – poniedziałek 6 lekcja
15. T. Okuniewicz – Szłabowicz – j. angielski - wg. potrzeb środa 6 lekcja
16. A. Sieradzka – j. polski – wtorek 7 lekcja
17. E. Soja – matematyka - wybrane czwartki 7,8 lekcja
18. A. Szwałko – j. polski – wg. potrzeb poniedziałek 7 lekcja
19. K. Wergieluk - edukacja wczesnoszkolna w kl. IIIa – poniedziałek 5 lekcja (co dwa tygodnie)

Comments