Konkursy

Relacje z konkursów

  • Konkurs techniczny pt.: ,,Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza'' W dniu 16 maja 2017 r. w sali konferencyjnej ŁCR w Lubaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla osób wyróżnionych w konkursie pt.: ,,Nie byle jaka budka dla ptaka i ...
    Opublikowane: 22 maj 2017, 07:55 przez: SP 4 Lubań
  • Wyniki konkursu "Ta, która zaufała..." Dnia 21.04.2017 r. odbyło się rozwiązanie konkursu plastycznego pt. "Ta, która zaufała..." organizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta Arkadiusza Słowińskiego przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu ...
    Opublikowane: 10 maj 2017, 10:31 przez: SP 4 Lubań
  • Turniej Gigamózgów już za nami! W Turnieju Gigamózgów (20-25.03.2017r) rywalizowały między sobą klasy czwarte, piąte i szóste naszej szkoły, rozwiązując zadania z matematyki, przyrody, techniki i informatyki. W bogatej ofercie zadań, każda ...
    Opublikowane: 22 kwi 2017, 00:58 przez: SP 4 Lubań
  • Finał konkursu matematycznego origami "Żuraw" W sobotę 01 kwietnia br. w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się   VIII „ Konkurs Matematycznego Origami ŻURAW ”.Tradycyjnie wśród 27 finalistów ze szkół podstawowych z wielu zakątków Polski również w ...
    Opublikowane: 4 kwi 2017, 05:54 przez: SP 4 Lubań
Wyświetlanie postów 1 - 4 z 21. Zobacz więcej »

Propozycje konkursów

  • Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli Miasta Lubań "Ta, która zaufała..." Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli Miasta Lubań "Ta, która zaufała..." Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu. Konkurs objęty jest ...
    Opublikowane: 2 mar 2017, 07:19 przez: SP 4 Lubań
  • IV Międzyklasowy Turniej GIGA – MÓZGÓW RegulaminUczestnicy: W Turnieju biorą udział uczniowie klas IV –VI Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu. Zakres: Klasy zmierzą się z zadaniami przygotowanymi przez: nauczycieli matematyki (5 zadań), nauczycieli przyrody ...
    Opublikowane: 18 lut 2017, 08:50 przez: SP 4 Lubań
  • Jestem SMART Konkurs plastyczny,filmowy i Dzień z technologiąhttp://www.smart.tikwedukacji.pl/Zeszłoroczni laureaci konkursu filmowegoIIIIIINagroda publiczności
    Opublikowane: 9 paź 2016, 05:10 przez: SP 4 Lubań
  • Matematyczny konkurs fotograficzny „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE” Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu nie więcej ...
    Opublikowane: 11 wrz 2016, 05:51 przez: SP 4 Lubań
Wyświetlanie postów 1 - 4 z 4. Zobacz więcej »

Sukcesy uczniów w roku 2016/17:

 Nazwa konkursu Etap Miejsce UczeńOpiekun
 KONKURS TECHNICZNY PT.: ,,NIE BYLE JAKA BUDKA DLA PTAKA I CAŁKIEM ŚWIEŻA DLA NIETOPERZA'' powiatowy
 specjalne wyróżnienie

szczególne wyróżnienie

wyróżnienie
 Wiktoria Kłobut kl. Vc , Ewa Duszeńko kl. Vb, 
Klaudia Szczpaniak kl. Vb.

Julia Pasternak kl. IIIb , 
Alicja Boczar kl. VIb

Karol Gut kl. Vb, Anna Klatka kl.Va, 
Alan Jasiński kl.Vb
 Aleksandra Szarłan
 Konkurs matematycznego origami "Żuraw" ogólnopolski finaliści
 5 m. - Szymon Kukułka z kl 6c 
9 m. - Wojciech Smyczek z kl 4c 
15 m.- Klaudia Szczepaniak z kl 5b
 Elżbieta Soja
Julianna Matyjewicz
 Powiatowy Konkurs Matematyczny klas III powiatowy II Damian Krężel Elżbieta Fenczyszyn
 Powiatowy Konkurs Recytatorski powiatowy II Mateusz Nuzban Beata Baczyńska - Smyczek
 XI Konkurs lingwistyki matematycznej "Wieża Babel"ogólnopolski finaliści
 Tomasz Gołąb
Maja Sidor
 Elżbieta Soja
Katarzyna Kotarska-Janeczko
 Drużynowe zawody pływackie półfinał wojewódzki II





III
 Sztafeta dziewcząt: Milena Jabłońska, Lena Malinowska, Jga Krasowska, Oliwia Borysiuk, Maja Trefler, Kaja Ociesa, Maja Trefler, Alicja Boczar

Sztafeta chłopców: Damian Krężel, Michał Szachowicz, Piotr Wojtusik, Oliwier Cieślak, Olaf Rudek, Piotr Dziechciarz, Tomasz Trefler, Maciej Cieśla
  Paweł Książek
 Dzień z technologią ogólnopolski II
uczniowie pod opieką nauczycieli:
Beata Baczyńska – Smyczek, Joanna Bernacka, Jolanta Bernacka, Monika Boniarczyk, Wioleta Bućko, Dorota Brzezowska, Przemysław Dwornik, Dorota Głuszek, Magdalena Janikowska, Angelika Kiljan, Julianna Matyjewicz, Agnieszka Nnoli, Jarosław Mleczak, Marta Palczewska, Joanna Smaga, Elżbieta Soja, Aleksandra Szarłan, Joanna Szkudlarek, Marzena Tomczyk, Katarzyna Wergieluk, Elwira Wojtusik
 koordynatorzy: Monika Boniarczyk, Julianna Matyjewicz, Elżbieta Soja
 DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE powiatowy I
Milena Jabłońska, Lena Malinowska, Iga Krasowska, Klaudia Borysiuk, Katarzyna Kładnik, Maja Sidor, Kaja Ociesa, Ada Kornacewicz, Alicja Boczar, Maja Trefler 

Michał Szachowicz, Damian Krążel, Piotr Wojtusik, Oliwier Cieślak, Jan Gałecki, Olaf Rudek, Maciej Cieśla, Tomasz Trefler
 Paweł Książek
 konkurs plastyczny „Najpiękniejszy portret cisa henrykowskiego” powiatowy II Julia Łukasik VIc Julianna Matyjewicz
 konkurs plastyczny „Najpiękniejszy portret cisa henrykowskiego” powiatowy II Aleksandra Malmon IIe Joanna Smaga
 Sztafetowe biegi przełajowe powiatowy II dziewczęta:Iga Krasowska, Anna Klatka, Katarzyna Kładnik, Iga Czarniecka, Oliwia Piwko, Oliwia Włodarska-D-Onofrio, Oliwia Sławińska, Klaudia Szczepaniak, Kaja Ociesa, Maja Trefler, Karolina Dudkiewicz Paweł Książek
Indywidualne biegi przełajowe powiatowyI - IIII m Maja Trefler
III m Piotr Wojtusik
III m Oskar Maciąg
Paweł Książek
     
     

zobacz konkursy z poprzednich lat:

Sukcesy uczniów w roku 2015/16:

 Nazwa konkursu Etap Miejsce UczeńOpiekun
 XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY" 2016 ogólnopolski I Natalia Furmaniak Beata Kwiecińska
 Planeta Energii- w krainie prądu elektrycznego ogólnopolski wyróżnienie klasa II d  Wioletta Bućko
 Konkurs wiedzy przyrodniczej „Niebezpieczne rośliny”
klasy IV-VI
powiatowy II
 Milena Galińska
Mateusz Woźniak
Oliwia Janik
Joanna Bernacka
 Konkurs wiedzy przyrodniczej „Niebezpieczne rośliny”
kl. I-III
 powiatowy I
 Hanna Sławińska, 
Zuzanna Smaga, 
Przemysław Bernacki
Edyta Hanka- Kalinowska
 Zrób niedźwiedziom przysługę. Edukacja dla
zrównoważonego rozwoju w szkołach podstawowych
 ogólnopolski
II (laureat)
III
III
wyróżnienie
klasa II d 
klasa II a 
klasa II b 
klasa I e
Wioletta Bućko
Agnieszka Nnoli
Joanna Szkudlarek
Joanna Smaga
Konkurs wiedzy przyrodniczej „ Gady i płazy powiatu lubańskiego”
 powiatowy III
 Lena Głąb, 
Julia Krawczyńska, 
Kamila Kania
Wioletta Bućko
  Konkurs wiedzy przyrodniczej „ Gady i płazy powiatu lubańskiego”   powiatowy I
 Natalia Furmaniak, 
Szymon Kukułka, 
 Igor Łazarski
 Joanna Bernacka
 Konkurs „ Rower z pasją” powiatowy
 I
III
 Stanisław Wickiel
Igor Sudnik
 Wioletta Bućko
 Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" ogólnopolski
 wyróżnienie
w woj. dolnośl.
 Kabala Roksana
Wszoła Urszula
Krężel Damian
Sidor Maja
Kladnik Katarzyna
Ostrowska Alicja
Golab Tomasz
Furmaniak Paulina
Furmaniak Natalia
Janik Oliwia
Izabela Kogiel
  Katarzyna Kotarska-Janeczko
Elżbieta Soja
Dorota Głuszek
Aleksandra Szarłan
 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym powiatowy III
 Maciej Janikowski kl. VI a, 
Kornelia Posmyk kl. VI b, 
Maciej Cieśla kl. V b, 
Patrycja Kamuda kl. V c
  Irena Sztaba
 Konkurs techniczny ,,Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza" powiatowy specjalne wyróżnienie

szczególne wyróżnienie 
 Alicja Boczar kl. V b, 
Nadia Wilbik kl. V c
 
 Szymon Bartniak kl. VI a, 
Kacper Twardowski kl. VI b
 Irena Sztaba
 Powiatowy Konkurs Recytatorski uczniów klas I- III powiatowy III Iga Roszak Ia Katarzyna Wergieluk
 Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku finał wojewódzki finalistki
 Alicja Kulińska 
Maja Sidor
 Katarzyna Kotarska-Janeczko
  "Współczesna misja to mniejsza niska emisja" powiatowy I
 Maja Sidor kl. 4b 
Patrycja Kamuda kl. 5c 
Aleksandra Łapińska kl. 6 
 Julianna Matyjewicz
 Konkurs Matematycznego Origami "Żuraw" finał
wojewódzki
 
 Anna Klatka - 4a
Klaudia Szczepanik - 4b
 Julianna Matyjewicz
Elżbieta Soja
 Powiatowy Konkurs Recytatorski powiatowy wyróżnienie Berenika Piaśnik kl VIb B. Baczyńska-Smyczek
 Finał Powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt klas VI (czwórki siatkarskie)  powiatowy I
 -Dominika Paszkiewicz
-Klaudia Solecka
-Emilia Kliszcz
-Zuzanna Podwojska
-Oliwia Świca
-Ida Wszoła
-Kornelia Łukaszuk
-Nikola Kotlarek
  Grzegorz Halczuk 
 X edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego 
BÓBR
 ogólnopolski wyróżnienie Piotr Wojtusik III c  Beata Kwiecińska
 Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas IV-VI "Mistrz Ortografii 2015/2016" powiatowy II Natalia Furmaniak VI a Monika Boniarczyk
 Konkurs najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową powiatowy III Julia Podczsza V c Irena Sztaba
 Konkurs lingwistyki matematycznej "Wieża Babel" finał ogólnopolski finaliści
Natalia Furmaniak VI a
Oliwia Janik VI c
Kacper Kalinik V c
 Elżbieta Soja
Katarzyna Kotarska-Janeczko
 Finał Powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt powiatowy Dominika Paszkiewicz, Klaudia Solecka, Emilia Kliszcz, Oliwia Świca, Ida Wszoła, Alicja Szpak, Zuzanna Podwojska, Kornelia Stępak, Alicja Wers, Martyna Gieraś, Nikola Kotlarek, Alicja Januszewska  Grzegorz Halczuk 
 DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE powiatowy I Iga Krasowska III, Milena Jabłońska II, Maja Sidor kl. IVb, Ada Kornacewicz IVc, Maja Trefler kl. V b, Alicja Boczar kl. V b, Natalia Furmaniak kl. VIa, Berenika  Piaśnik  VIb   

Piotr Wojtusik II, Oliwer Cieślak III, Jan Gałecki IV, Piotr Dziechciarz IVa, Tomasz Trefler Vb, Aleksander Kamiński Va, Maciej Cieśla V, Damian Sąsiada VI

  Paweł Książek
 Jestem SMART - Dzień z technologią
 ogólnopolski III nauczyciele uczestniczący w konkursie: Monika Boniarczyk, Joanna Bernacka, Jolanta Bernacka, Dorota Brzezowska, Wioletta Bućko, Dorota Głuszek, Julianna Matyjewicz, Jarosław Mleczak, Agnieszka Tołwińska, Aleksandra Szarłan, Joanna Szkudlarek, Irena Sztaba, Beata Baczyńska-Smyczek, Danuta Trojanowska, Elwira Wojtusik, Małgorzata Winiarska
 koordynator
Elżbieta Soja
 Konkurs matematyczny KOMA finał ogólnopolskifinaliści 
 1. Natalia Furmaniak (VI a)
2. Oliwia Janik (VI c)
3. Alicja Kulińska (VI a)
4. Jakub Janeczko (VI a)
5. Klaudia Solecka (VI c)
6. Nikola Kotlarek (VI c)
 Katarzyna Kotarska-Janeczko
 Piłka ręczna dziewcząt powiatowy I
 Dominika Paszkiewicz, Klaudia Solecka,
Emilia Kliszcz, Oliwia Świca, Nikola Szmajdzińska, Zuzanna Podwojska,
Alicja Szpak, Alicja Januszewska,
Alicja Wers, Nikola Kotlarek
 Grzegorz Halczuk
  "W krainie łużyckich skarbów" regionalny IV
  Oliwia Sławińska kl. 4b 
Kacper Kalinik kl. 5c 
Paulina Furmaniak kl. 6a
 Julianna Matyjewicz
 Konkurs Plastyczny „Europa w szkole” międzynarodowy I-III
 I  – Aleksandra Boruch  2 f, 
 I  – Justyna Winiewska 3 b,
II  – Magdalena Matysiak  3 b, 
III  – Bianka Kasprzak  3 b,
Maria Skwarczyńska
 DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - OLSZYNA 2015 powiatowyII Patryk Malamis, Adam Kwiatkowski, Ernest Bakalarz, Marcel Kadłubowski, Rafał Romańczuk, Tomasz Trefler, Oskar Maciąg, Aleks Stronski, Gabriel Teodorowski, Mateusz Robaczynski, Mateusz Marzec Paweł Książek
 DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - OLSZYNA 2015 powiatowy III Anna Klatka, Katarzyna Kładnik, Nadia Wilbik, Martyna Gieraś, Maja Trefler, Alicja Januszewska, Kornelia Kołodzińska, Anna Białkowska, Alicja Szpak, Berenika Piaśnik, Natalia Furmaniak Paweł Książek
 "W krainie łużyckich skarbów" powiatowy II
 Oliwia Sławińska kl. 4b 
Kacper Kalinik kl. 5c 
Paulina Furmaniak kl. 6a
 Julianna Matyjewicz
Indywidualne biegi przełajowe powiatowyI - III
IIm Jakub Malamis kl. IIb
IIm Piotr Wojtusik kl. IIIc
IIm Patryk Malamis kl. IVb
Im Maja Trefler kl. Vb
Im Oskar Maciąg kl. Va
IIm Kornelia Kołodzińska kl. VIa
IIIm Anna Białkowska kl. VIa
IIIm Gabriel Teodorowski kl. VIc
Paweł Książek
     
     

Tabela rekordów Szkoły Podstawowej nr 4



Sukcesy uczniów w roku 2014/15:

 Nazwa konkursu Etap Miejsce UczeńOpiekun
 Powiatowy Konkurs Przyrodniczy " Ptaki jezior i rzek ziemi lubańskiej" powiatowy IV
drużyna:  Zuzanna Smaga - kl.  1e
              Kamila  Kania       kl. 2c
              Oliwia Piwko       kl.  3a
 W. Bućko
 Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny powiatowy II
 Oliwia Borysiuk,
Barbara Hamielec, 
Rozalia Adasik, 
Zuzanna Legenza, 
Justyna Winiewska, 
Jakub Oleszczuk, 
Dominik Żuk, 
Kacper Danielewski, 
Szymon Marchowski
Piotr Wojtusik 
 B. Hanka
 Zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym klas III powiatowy II
 1. Anna Klatka III a 
2. Aleksandra Morawska III a 
3. Katarzyna Kładnik III a 
4. Julia Chmiel III a 
5. Iga Czarniecka III a 
6. Igor Trusiewicz III a 
7. Patryk Malamis III b 
8. Martyn Szalewski III b 
9. Dominik Szpytma III b 
10. Mateusz Harasimiuk III c
 K. Wergieluk
 Eliminacje Strefowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym strefowy II Dorota Dominików - VI c, Nikola Więckowska - VIa, Jakub Śmirski - VI a, Maciej Janikowski - V a I. Sztaba
 Konkurs techniczny na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową powiatowy  II i III Wiktoria Majczak - VI a, Krzysztof Borkowski - IV a  I. Sztaba
Konkurs techniczny pt.: ,,Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza" powiatowy szczególne wyróżnienie Jakub Nnoli - VI a I. Sztaba
Zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym klas IV  powiatowy II
1. Zasłona Emilia
2. Wilbik Nadia
3. Gieraś Martyna
4. Podwojska Zuzanna
5. Trefler Maja
6. Maciąg Oskar
7. Bakalarz Ernest
8. Łuksza Gracjan
9. Kamiński Aleksander
10. Podczasik Michał
 G. Halczuk
 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2015 ogólnopolski wyróżnienie
 Jakub Nnoli - 6a
Patryk Piskorski - 6b
Oliwia Janik - 5
 E. Soja
K. Kotarska-Janeczko
 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym powiatowy I
Dorota Dominików - VI c, Nikola Więckowska - VI a, 
Jakub Śmirski - VI a, Maciej Janikowski - V a
 I. Sztaba
 Czy znasz dobre rady na odpady? powiatowy IV
 Piotr Dziechciarz  - kl. III a, 
Kamila Kania- kl. II c
Amelia Suwalska – kl. I d
 W. Bućko
 Ogólnopolski Konkurs "Matematyczne Preteksty"  ogólnopolski finaliści
 Inez Djabri, Maja Trefler, Karolina Dudkiewicz
Berenika Piaśnik
Klaudia Szczepaniak, Maja Sidor
Weronika Różańska, 
Maciej Torbicz, Konrad Kruszewski, Julia Pasternak
Kacper Szymczak
Damian Krężel
 E. Soja
K. Kotarska-Janeczko
J. Bernacka
A. Nnoli
A. Szkudlarek
W. Bućko
E. Fenczyszyn
 XIII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Pisanka wielkanocna” ogólnopolski III Zuzanna Smaga B. Kwiecińska
 Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt klas piątych regionalny II Paszkiewicz Dominika, Solecka Klaudia, Kliszcz Emilia, Kotlarek Nikola, Białkowska Anna, Świca Oliwia, Szmajdzińska Nikola  G. Halczuk
 VI Konkurs Matematycznego Origami "Żuraw" ogólnopolski finalistki Wiktoria Majczak, Dorota Dominików
 E. Soja, 
K. Kotarska-Janeczko
  Finał strefy jeleniogórskiej szkół podstawowych na dystansie  50 m stylem grzbietowym regionalny I Jakub Cepuchowicz P. Książek 
  Finał strefy jeleniogórskiej szkół podstawowych na dystansie  50 m stylem motylkowym regionalny I Jakub Cepuchowicz P. Książek 
 Finał strefy jeleniogórskiej szkół podstawowych na dystansie  50 m stylem dowolnym regionalny III Maciej Rękowski P. Książek 
Drużynowe zawody pływackie powiatowy I 
  1. Maja Sidor kl. III                   1. Piotr Wojtusik kl. I
  2. Ada Kornacewicz kl. III         2. Jan Gałecki kl. IV
  3. Maja Trefler kl. IV b              3. Tomasz Trefler kl. IV b
  4. Alicja Boczar kl. IV b        4.Aleksander Kamiński kl. IV
  5. Natalia Furmaniak kl. Va       5. Maciej Stępień kl. V
  6. Paulina Furmaniak kl. V a     6. Damian Sąsiada kl. V
  7. Berenika Piaśnik kl. V b   7. Jakub Cepuchowicz kl.VI a
  8. Sara Kurczewska  kl VI       8. Maciej Rękowski kl. VI a
  P. Książek 
 Konkurs lingwistyki matematycznej "Wieża Babel" ogólnopolski
finaliści
 Julia Hryniewiecka
Jakub Nnoli
Nikola Więckowska
 E. Soja
 Zawody miejskie w piłce ręcznej dziewcząt miejski IKamińska Julia, Halczuk Martyna, Wolreiter Kinga, Paszkiewicz Dominika, Kliszcz Emilia, Białkowska Anna, Torba Zuzanna, Szłabowicz Marcelina, Wiśniowska Karolina, Włoczysiak Wiktoria, Świca Oliwia, Szmajdzińska Nikola  G. Halczuk
 Konkurs Matematyczny KOMA finał finaliści Dorota Dominików
Oliwia Janik 
Jakub Nnoli
 K. Kotarska - Janeczko
XII Dolnośląski Konkurs 
zDolny Ślązaczek
 szkolny kwalifikacja do etapu powiatowego Jakub Nnoli E. Soja
 Miejskie zawody w piłce koszykowej dziewcząt miejski I Martyna Mazur, Marcelina Szłabowicz, Martyna Halczuk, Kinga Wolreiter, Julia Kamińska, Zuzanna Torba, Klaudia Solecka, Karolina Wiśniowska, Emilia Kliszcz, Dominika Paszkiewicz, Anna Białkowska i Oliwia Świca G. Halczuk
 Konkurs wiedzy o bioregionie pt.: "W krainie łużyckich wulkanów" powiatowy III
 Julia Hryniewiecka 
Jakub Nnoli 
Patrycja Kamuda
 J. Matyjewicz
 Konkurs fotograficzny "Jesteśmy Kolbergami Ziemi Lubańskiej" powiatowy nagroda Ksawery Madejewski J. Bernacka
 Konkurs fotograficzny "Jesteśmy Kolbergami Ziemi Lubańskiej" powiatowy wyróżnienie Mateusz Jarosz J. Bernacka
 Dolnośląskie Biegi Przełajowe finał I Piotr Wojtusik P. Książek 
 Dolnośląskie Biegi Przełajowe finał I Anna Klatka P. Książek 
 Dolnośląskie Biegi Przełajowe finał I Patryk Malamis P. Książek 
  Biegi przełajowe powiatowy I Maja TreflerP. Książek 
  Biegi przełajowe powiatowy III Martyna GieraśP. Książek  
  Biegi przełajowe powiatowy I Patryk MalamisP. Książek 
  Biegi przełajowe powiatowy III Rafał RomańczukP. Książek  
  Biegi przełajowe powiatowy II Adrian ĆwiertniakP. Książek  
  Biegi przełajowe powiatowy III Wiktoria WłoczysiakP. Książek  
 Sztafetowe biegi przełajowe  powiatowy II Wiktoria Włoczysiak, Kinga Wolreiter, Kinga Sawicka, Martyna Mazur, Anna Kozak, Martyna Gieraś, Kornelia Pomietło, Alicja Szpak, Marcelina Szłabowicz, Maja Trefler, Julia KazanP. Książek  
 Sztafetowe biegi przełajowe powiatowy II Jakub Witkowski, Patryk Piskorski, Mikołaj Jabłoński, Hubert Martyniak, Konrad Janczak, Gabriel Teodorowski, Gabriel Wróblewski, Michał Piątkowski, Patryk Malamis, Rafał Romańczuk, Oskar PietkiewiczP. Książek  


Comments