Konkursy 2011/12‎ > ‎

Konkurs historyczny dla klas czwartych

opublikowane: 17 cze 2012, 11:33 przez SP 4 Lubań

Dnia 5 czerwca 2012 roku odbył się w naszej szkole Konkurs historyczny dla klas czwartych. W jury zasiedli starsi koledzy i koleżanki z klas szóstych.

W pierwszym etapie konkursu młodzież rozwiązywała test – wykazując się dużą wiedzą z zakresu historii i społeczeństwa. Drugi etap przeznaczony był dla osób, które najlepiej rozwiązały test i składał się z części ustnej. Wypowiedzi uczestników konkursu bardzo podobał się jury i tylko dzięki ocenianiu każdej osoby oddzielnie udało się wyłonić najlepszą trójkę.

I miejsce zajął Jakub Jaskot

II miejsce zajął Klaudiusz Lejko

III miejsce zajął Szymon Podczasik

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą oraz wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu.

Jury oraz pani Elwira Wojtusik