Konkursy 2011/12‎ > ‎

Powiatowy konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym

opublikowane: 3 kwi 2012, 10:05 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 10 kwi 2012, 05:06 ]
SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Dnia 30 .03. 2012 r. przygotowana przez Panią mgr I. Sztabę drużyna ze szkoły podstawowej nr 4 w Lubaniu reprezentowała szkoły
podstawowe miasta Lubań w Turnieju Powiatowym „ Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”, zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Lubaniu i Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu.

Celem Turnieju jest podnoszenie kultury motoryzacyjnej społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa młodzieży szkolnej poprzez:
• popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach,
• kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu,
• popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
•popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

Turniej powiatowy składał się z części praktycznej – jazda rowerem po torze przeszkód i części teoretycznej – test. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu w składzie:
1. Aleksandra Lesiewicz klasa VI b
2. Agata Sobczak klasa V b
3. Patryk Lewkowicz klasa VI b
w kategorii szkół podstawowych zajęła I miejsce.

Uczniowie otrzymali puchar Komendanta Policji Powiatowej w Lubaniu, dyplomy oraz nagrody. Drużyna ze SP nr 4 w Lubaniu, będzie reprezentować wszystkie szkoły podstawowe powiatu lubańskiego w turnieju strefowym w Jeleniej Górze dnia 14 kwietnia 2012 r.

opiekun: I. Sztaba
SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI MIEJSKICH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

Dnia 21 marca 2012 r. przygotowana przez Panią mgr I. Sztabę drużyna ze szkoły podstawowej nr4 w Lubaniu reprezentowała naszą szkołę w Turnieju Miejskim Bezpieczeństwa w ruchu Drogowym.

Celem Turnieju było działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa młodzieży szkolnej poprzez
popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej
pomocy przedmedycznej.

Turniej miejski składał się z części praktycznej – jazda rowerem po torze przeszkód i części teoretycznej – test.

W turnieju miejskim wzięły udział szkoły podstawowe i szkoły gimnazjalne miasta Lubań. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr4 w Lubaniu w składzie:
1. Aleksandra Lesiewicz
2. Agata Sobczak
3. Patryk Lewkowicz
w kategorii szkół podstawowych zajęła I Miejsce

Dnia 30.03. 2012r. przygotowana przez Panią I. Sztabę drużyna będzie reprezentować wszystkie szkoły podstawowe miasta Lubań w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

opiekun: Irena Sztaba