Konkursy 2011/12‎ > ‎

Powiatowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

opublikowane: 20 sty 2012, 02:01 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 20 sty 2012, 02:06 ]
SPRAWOZDANIE Z POWIATOWEGO KONKURSU NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W MIEJSKIM DOMU KULTURY W LUBANIU DNIA 21 GRUDNIA 2011 ROKU

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu, którzy zajęli I, II i III miejsca oraz wyróżnienie w konkursie szkolnym na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową , wzięli udział w konkursie powiatowym na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Organizatorem konkursu powiatowego był Miejski Dom Kultury w Lubaniu oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Trójcy w Lubaniu.

Uczniowie z naszej szkoły zajęli II i III miejsce oraz wyróżnienie

Są to następujący uczniowie:

II Miejsce - Anna Urbanik klasa IV c

III Miejsce - Gabriela Lubas, Wiktoria Rudek klasa V c

Wyróżnienie otrzymał - Korneliusz Wyłoga klasa V a

Dnia 4 stycznia 2012 roku, wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów konkursu.

Pokonkursowa wystawa Szopek Bożonarodzeniowych odbyła się w Łużyckim Centrum w Trecie.

opiekun: Irena Sztaba