Konkursy 2011/12‎ > ‎

Sukcesy naszych pływaków

opublikowane: 25 maj 2012, 12:45 przez SP 4 Lubań

9 marca 2012r. odbył się kolejny etap Drużynowych Zawodów Pływackich. Tym razem zawody odbyły się w Kamiennej Górze i był to etap strefy jeleniogórskiej. Nasza szkoła wystawiła dwie sztafety: dziewcząt i chłopców w składzie:

Dziewczęta: Natalia Furmaniak i Paulina Furmaniak z kl.IIa, Maryla Podolak i Laura Szpilka z kl. IVb, Wiktoria Rudek i Alicja Troczyńska z kl.Vc  oraz Dorota Wieczorek i Dominika Węgrzyn z kl.Via.

Chłopcy: Jakub Dziechciarz i Jakub Cepuchowicz z kl. IIIa, Patryk Łuczko z kl. IVb, Adam Hanka z kl. IVc, Krystian Łuczko i Mateusz Stołecki z kl. Vc oraz Kamil Andrzejewski z kl. Via i Patryk Lewkowski z kl. VIb.

Po wcześniejszym zajęciu I miejsca zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców w etapach miejskim i powiatowym, w Kamiennej Górze (w strefie jeleniogórskiej) dziewczęta zajęły VII, a chłopcy IV miejsce.

W startach indywidualnych sukcesy osiągnęli: Wiktoria Rudek- I miejsce w stylu grzbietowym i II miejsce w stylu motylkowym, Patryk Lewkowski – II miejsce w stylu motylkowym i III miejsce w stylu dowolnym oraz Kamil Andrzejewski – II miejsce w stylu grzbietowym.

 

Gratulujemy sukcesów!!!!

Comments