Konkursy 2011/12‎ > ‎

Złote sztafety

opublikowane: 7 lut 2012, 09:08 przez SP 4 Lubań
Dnia 12 stycznia 2012r. na pływalni „Laguna” w Lubaniu odbyły się Miejsko – Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu. Wzięły w nich udział drużyny szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. W kategorii szkół podstawowych nasza szkoła wystawiła dwie sztafety – dziewcząt i chłopców. 
Nasze pływaczki zmierzyły się z koleżankami ze Świeradowa i wygrały uzyskując I miejsce. A oto nasze „złotka”: Maja Piotrowicz, Nikola Więckowska, Maryla Podolak, Laura Szpilka, Wiktoria Rudek, Ala Troczyńska, Dominika Węgrzyn i Dorota Wieczorek. 
Nasi szkolni pływacy za przeciwników mieli uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu i z „podstawówki” ze Smolnika. Chłopcy również nie zawiedli i uzyskali I miejsce przed SP nr 1 i SP ze Smolnika. W sztafecie wystartowali: Kuba Dziechciarz, Kuba Cepuchowicz, Patryk Łuczko, Adam Hanka, Mateusz Stołecki, Krystian Łuczko, Patryk Lewkowski i Kamil Andrzejewski. 
Nasze drużyny pływackie zakwalifikowały się do zawodów na etapie okręgu jeleniogórskiego. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!!! 
 Marcel Piątkowski
Comments