Konkursy 2013/14‎ > ‎

Etap szkolny VII Powiatowego konkursu języka niemieckiego

opublikowane: 22 kwi 2014, 02:57 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 22 kwi 2014, 06:54 ]
W naszej szkole odbył się etap szkolny VII Powiatowego konkursu języka niemieckiego.        W rywalizacji wzięło udział 15 uczniów, dla których język niemiecki nie jest ani straszny, ani trudny.

Zwyciężył uczeń klasy VIA – MIKOŁAJ KURIATA.

Miejsce II zajął JAKUBA JASKOT z klasy VIC, a III – ŻANETA ANDRUCHÓW z klasy VIA.

Poza oczywistym uznaniem i szacunkiem całej społeczności szkolnej Mikołaj zdobył także prawo do reprezentowania naszej szkoły w etapie powiatowym konkursu, gdzie 3 kwietnia 2014 roku zmierzył się z równie zdolnymi kolegami z innych szkół podstawowych.

Miło nam poinformować, że nasz reprezentant osiągnął świetny wynik zajmując III miejsce.

Gratulujemy!

Mamy nadzieję, że zainteresowanie językiem niemieckim przyniesie Mikołajowi jeszcze wiele sukcesów. Powodzenia.