Konkursy 2013/14‎ > ‎

opublikowane: 22 kwi 2014, 02:58 przez SP 4 Lubań

We wtorek 25 marca 2014 roku odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

uczniów klas III – V.

Do konkursu przystąpiło po dwóch uczniów poszczególnych klas rozwiązując przygotowany test obejmujący 11 zagadnień. Uczestnicy zaznaczali tylko jedną, według nich poprawną odpowiedź. Za poprawnie rozwiązany test można było uzyskać 11 punktów.

Najlepszymi posiadaczami wiedzy bankowej, ekonomicznej, znawcami form płatniczych w Polsce  i umiejętności przedsiębiorczości okazali się:

I miejsceJakub  Nnoli uczeń klasy V a zdobywając 9/11 punktów,

II miejsce -  Patryk Piskorski uczeń klasy V b zdobywając 8/11 punktów,

wyróżnienieKornelia Stępak uczennica klasy IIIa zdobywając 7/11 punktów, Jan Wolak i Kacper Kobylański uczniowie klasy IV c zdobywając również  po 7/11 punktów.

Zwycięzcom gratulujemy !

Organizatorzy konkursu: E. Fenczyszyn, M. Skwarczyńska