Konkursy 2014/15‎ > ‎

Konkurs na plakat rozstrzygnięto!!

opublikowane: 26 maj 2015, 11:17 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 27 maj 2015, 08:22 ]

Dnia 16 kwietnia 2015r. rozstrzygnięto konkurs na plakat SKO, związany z różnymi formami oszczędzania. Komisja w składzie: Pani Dyrektor Marzena Tomczyk, Wicedyrektor Elwira Wojtusik oraz nauczyciel techniki Jolanta Klatka wyłoniła trzy najlepsze plakaty, którym przyznano I, II i III miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

I miejsce zdobył plakat uczniów klasy IIb, w składzie: Madzia Matysiak, Bartek Socha, Szymon Marchowski, Dorian Czaszuń, Szymon Tomczyk.

II miejsce zajął plakat, również uczniów klasy IIb: Hania Woźniak, Kinga Nowakowska, Hubert Hnatejko, Wiktor Wyszatycki.

III miejsce zdobył plakat też uczniów klasy IIb: Wiktor Wyrzykowski, Kacper Danielewski, Kornel Połubok, Oliwier Kański.

Uczniowie z wyszczególnionymi miejscami oraz wyróżnieni, z klasy Id, Ie, If, IIb otrzymają nagrody i upominki rzeczowe, ufundowane przez Bank PKO BP SA.