Konkursy 2014/15‎ > ‎

KONKURS SKO POD HASŁEM MIKOŁAJ- SKARBONKA SKO

opublikowane: 19 gru 2014, 02:23 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 6 lut 2015, 09:35 ]
Pod koniec listopada tego roku został ogłoszony konkurs SKO pod hasłem Mikołaj- skarbonka SKO. Konkurs był przeznaczony dla klas I-VI. Uczniowie w domu mieli wykonać formę przestrzenną Mikołaja, który byłby jednocześnie skarbonką do oszczędzania pieniędzy.

W konkursie wzięło udział 47 dzieci, które wykonały skarbonkę w formie Mikołaja, w różny sposób, różnymi materiałami i technikami. Wszystkie Mikołaje- skarbonki spełniły warunki regulaminu konkursu. Jury w składzie: Jolanta Klatka, Beata Kwiecińska, Irena Sztaba, Agnieszka Tołwińska wyłoniło zwycięzców.

Klasy I-III

1 miejsce zajęła: Klaudia Barszczyk 2b