Konkursy 2014/15‎ > ‎

Konkurs SKO pt. „Cała klasa aktywnie oszczędza w SKO”

opublikowane: 19 gru 2014, 02:23 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 6 lut 2015, 09:36 ]
W październiku 2014 roku w naszej szkole został ogłoszony  przez panią Elżbietę Fenczyszyn opiekuna  Szkolnej Kasy Oszczędności  konkurs pt. „Cała klasa aktywnie oszczędza w SKO”.

Konkurs wzbudził spore zainteresowanie, ponieważ ożywił oszczędzanie. Wielu naszych uczestników kasy SKO, uczniów klas I – V zgromadziło sporo pieniędzy i zachęciło inne dzieci do zakładania kont SKO. Gratulujemy!

Wszystkim klasom, ich wychowawcom i rodzicom  przypominamy, że nagrodą główną jest kwota 150 złotych dla klasy, w której liczba uczniów oszczędzających w SKO jest najwyższa w szkole.

Konkurs trwa do 20 maja 2015 roku.

E. Fenczyszyn, M. Skwarczyńska