Konkursy 2014/15‎ > ‎

Lubańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Wiesława Wajcfelta

opublikowane: 26 cze 2015, 00:59 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 6 lip 2015, 05:23 ]
22 czerwca 2015r na obiektach sportowych lubańskiego Kompleksu Edukacyjnego odbyły się coroczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Wiesława Wajcfelta.
W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne z Lubania. Dla szkół podstawowych organizatorzy przewidzieli sporód gier zaspoowych:
piłkę nożną, piłkę koszykową i piłkę siatkową oraz z lekkiejatletyki bieg na 60m, skok w dal, pchnięcie kulą w kategorii dziewcząt i chłopców. W tegorocznych zmaganiach sportowych wszyscy byli zwycięzcami. Celem Igrzysk była integracja dzieci, zdrowa sportowa rywalizacja, przestrzeganie zasad "fair play", uczczenie pamięci patrona Naszych Igrzysk. Każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy medal i dyplom a szkoła puchar.

Piłka nożna: Patryk Malamis, Adrian Ćwiertniak, Adrian Cieplik, Jakub Witkowski, Gabriel Teodorowski, Oliwer Słowiński, Marcel Kadłubowski, Konrad Janczak

Piłka koszykowa: Mateusz Krukowski, Oskar Pietkiewicz, Jakub Janeczko, Bartek Pacocha

Piłka siatkowa: Jakub Cepuchowicz, Michał Piątkowski, Mikołaj Jabłoński, Gracjan Mazur

bieg na 60m:
Gabriel Teodorowski  (utanowił nowy rekord SP4 8.50s)
Adrian Ćwiertniak
Patryk Malamis