Konkursy 2014/15‎ > ‎

Post bez tytułu

opublikowane: 9 paź 2014, 09:00 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 9 paź 2014, 12:49 ]

> dnia 02.10.2014 odbył się  halowy turniej piłki nożnej chłopców.
>
> w turnieju oprócz naszej szkoły udział wzięły Sp 1 oraz Sp 3.
> po krótkim przywitaniu i omówieniu zasad przystąpilsmy do rywalizacji.
> w pierwszym meczu zmierzylismy się  z jedynką.
> mecz był wyrównany i pełen emocji nasi napastnicy Patryk Malamis i Adrian Ćwiertniak mimo wielu okazji nie potrafili pokonać bramkarza rywali. dopiero pod koniec meczu po brutalnym faulu na patryku sędzia wskazał na jedenastke. P

Pięknym strzałem pod poprzeczkę bramkę zdobył Jakub Witkowski. niestety przeciwnicy zdołali odrobic straty i mecz sie skończył remisem.
>W drugim meczu doszło do sensacji faworyzowana jedynka uległa wysoko trójce.
> Mecz z Sp 3 okazał sie spotkaniem o pierwsze miejsce.
> Nasi chłopcy od pierwszej minuty nastawieni bojowo narzucili pressing na połowie rywala. P

Po składnej akcji Patryka i Adriana obieliśmy prowadzenie. Formacja obronna dowodzona przez Jakuba nie pozwalała na wiele przeciwnikom. W bramce świetnie spisywał sie Adrian Cieplik. po następnych trafieniach naszych zawodników trener mógł pozwolić  sobie na zmiany. M

ecz skończył się  wynikiem  5 do 0. w meczu oprócz wyżej wymienionych wystąpili Mikołaj Jabłoński , Konrad Janczak, Patryk Strzelecki,
Patryk Warzecha, Sebastian Korcz, Michał Piątkowsk i Oskar Pietkiewicz każdy z nich dołożył cegiełkę  do wspólnego sukcesu.

opiekun: Mateusz Szmigiel