Konkursy 2014/15‎ > ‎

Sprawozdanie z konkursu "czy znasz dobre rady na odpady"

opublikowane: 26 kwi 2015, 10:25 przez SP 4 Lubań

Dnia 27 marca 2015 roku odbył się konkurs wiedzy o ochronie środowiska

pt.: „Czy znasz dobre rady na odpady?” - EDYCJA III

Konkurs zorganizowany został przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

Do wykonywania zadań konkursowych przystąpiło 21 drużyn z 15 placówek z terenu powiatu lubańskiego. Zadania konkursowe dla drużyn przygotowane były w trzech kategoriach: Kategoria I – Szkoły Podstawowe klasy I-III, Kategoria II Szkoły Podstawowe klasy IV-VI i Kategoria III Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne. Każda drużyna składała się z 3 uczniów. Ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu przystąpiły dwie drużyny.

Drużyna w Kategorii I:

• Piotr Dziechciarz

• Kamila Kania

• Amelia Suwalska

Drużyna w Kategorii II:

• Paulina Furmaniak

• Julia Hryniewiecka

• Patrycja Kamuda

Wyniki konkursu ogłoszono dnia 02 kwietnia 2015 r. i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu zajęli IV miejsce w Kategorii I zdobywając 30 punktów na 53 możliwe oraz III miejsce w Kategorii II zdobywając 53 punkty na 72 możliwe.

Do konkursu młodsze dzieci przygotowywała mgr Wioletta Bućko natomiast starsze mgr Julianna Matyjewicz.

Uczniom serdecznie gratulujemy!

Opracowała : mgr Julianna Matyjewicz