Konkursy 2014/15‎ > ‎

„W krainie łużyckich wulkanów”- etap powiatowy

opublikowane: 18 lis 2014, 11:08 przez SP 4 Lubań
Dnia 10 października 2014 roku odbył się konkurs wiedzy o bioregionie

pt.: „W krainie łużyckich wulkanów”- etap powiatowy.

Do rozwiązywania zadań przystąpiły trzy osobowe drużyny. Zadania konkursowe dla drużyn przygotowane były w trzech kategoriach: Kategoria I – Szkoły Podstawowe klasy IV-VI, Kategoria II Szkoły Gimnazjalne i Kategorii III Szkoły Ponadgimnazjalne. Ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu w konkursie udział wzięli Jakub Nnoli , Julia Hryniewiecka uczniowie klasy VI oraz Patrycja Kamuda uczennica kasy IV przygotowywani przez p. mgr Juliannę Matyjewicz.

Uczniowie szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu zajęli III miejsce wśród szkół podstawowych i odebrali nagrody w sali Rajców ratusza miejskiego w Lubaniu wręczone przez Panią Agnieszkę Wierzbicką.

tekst i zdjęcia Julianna Matyjewicz