Konkursy 2015/16‎ > ‎

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - OLSZYNA 2015

opublikowane: 25 wrz 2015, 09:09 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 26 wrz 2015, 07:34 ]
22 września 2015 roku w Olszynie odbyły się indywidualne biegi przełajowe (etap powiatowy). Na starcie stanęło wielu zawodników ze szkół powiatu lubańskiego. Nasza szkoła dominowała pod względem liczby startujących zawodników, było nas aż 53 osoby. Wielu naszym biegaczom udało się zając czołowe miejsca a nawet stanąć na podium. Dla szkół podstawowych przewidziane były 4 trasy biegowe; 250m dla klas I-II dziewcząt i chłopców, 350m dla klas III dziewcząt i chłopców, 700m dla dziewcząt klas IV-VI i chłopców IV-V oraz 1000m dla chłopców klas VI. Największe sukcesy odnieśli:

chłopcy 2008

IIm Jakub Malamis kl. IIb

chłopcy 2006

IIm Piotr Wojtusik kl. IIIc

dziewczęta 2005

VIm Anna Klatka kl. IVa

VIIm Julia Chmiel kl. IVa

IXm Katarzyna Kładnik kl. IVa

(Kisiel Alicja, Klaudia Szczepaniak, Oliwia Piwko, Alicja Sielicka, Iga Czarniecka, Kaja Ociesa, Wiktoria Kłobut, Magda Keskin,

chłopcy 2005

IIm Patryk Malamis kl. IVb

Xm Piotr Wojtusik kl. IIIc

(Aleksander Klapetek, Jakub Gieraś, Dominik Szpytma, Martyn Szalewski, Igor Łazarski, Kacper Odrzygóżdż, Igor Trusiewicz)

dziewczęta 2004

Im Maja Trefler kl. Vb

IXm Nadia Wilbik kl. Vc

Xm Alicja Januszewska kl. Vb

(Martyna Gieraś, Karolina Dudkiewicz, Weronika Wieczorek)

chłopcy 2004

Im Oskar Maciąg kl. Va

IIIm Tomasz Trefler kl. Vb

IVm Rafał Romańczuk kl. Vb

VIIm Adam Kwiatkowski kl. Va

(Michał Podczasik, Ernest Bakalarz, Aleksander Kamiński, Konrad Szkrabko, Gracjan Łuksza, Szymon Kukułka, Marcel Kadłubowski, Aleks Stroński, Leon Jaskółowski, Mateusz Wożniak, Maciej Cieśla)

dziewczęta 2003

IIm Kornelia Kołodzińska kl. VIa

IIIm Anna Białkowska kl. VIa

IVm Alicja Szpak kl. VIb

VIIIm Katarzyna Lesiewicz kl. VIb

IXm Kornelia Pomietło kl. VIb

(Berenika Piaśnik, Natalia Furmaniak, Renata Adasik)

chłopcy 2005

IIIm Gabriel Teodorowski kl. VIc

Vm Mateusz Robaczynski kl. VIa

(Słowiński Oliwer)

W klasyfikacji drużynowej biegów przełajowych lubańska SP4 uzyskała I m. w powiecie  zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców.

30 września najlepsi biegacze ze szkoły wezmą udział w sztafetowych biegach przełajowych (dziewczynki 10x800m, chłopcy 10x1000m), które odbędą się również w Olszynie.

opiekun Paweł Książek