Konkursy 2015/16‎ > ‎

Konkurs "Fotografia z książką"

opublikowane: 21 cze 2016, 08:21 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 24 cze 2016, 08:58 ]

W konkursie fotograficznym ”Najciekawsza pozycja podczas czytania” dzięki pomysłowości  uczniów naszej szkoły powstało mnóstwo ciekawych, zabawnych i pięknych zdjęć. Komisja konkursowa oceniająca zdjęcia miała duży problem z wybraniem trzech jej zdaniem najciekawszych. Ostatecznie, w konkursie wyróżniono zdjęcia:

„Na drzewie” czytają: Ewa Duszeńko, Kasia Szkudlarek, Kasia Trypka, Maja Sidor, Kaja Ociesa, Maja Twardowska, Marzenka Wieczorek z kl. 4B

Miejsce na zdjęcie nr 1

„Myśliciel” - Kacper Krupowicz z kl. 4C

Miejsce na zdjęcie nr 2

„Do góry nogami” czytają Wiktoria Nachrebecka, Dorotka Światłowicz, Oliwia Jarosz, Kamila Bijak, Iga Grzybowska, Amelia Gryganiec z kl. 2D

Miejsce na zdjęcie nr 3

Poniżej zamieszczamy wszystkie zdjęcia powstałe podczas konkursu i zapraszamy do podziwiania pomysłowości, zdolności gimnastycznych i zapału do zabawy uczniów SP4.

red. W. Paszkowska