Konkursy 2015/16‎ > ‎

Konkurs techniczny ,,Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza"

opublikowane: 30 maj 2016, 08:28 przez SP 4 Lubań
W konkursie powiatowym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu uczniowie naszej szkoły otrzymali specjalne i szczególne wyróżnienia za wykonane budki dla ptaka zgodnie z wymogami regulaminu. Specjalne wyróżnienie otrzymała Alicja Boczar z klasy V b i Nadia Wilbik z klasy V c.
Szczególne wyróżnienie otrzymała Ida Matusiak z klasy II a oraz uczniowie z klasy VI Szymon Bartniak i Kacper Twardowski. Dnia 18 maja 2016 r. w Sali Rajców Ratusza Miejskiego w Lubaniu uczniowie otrzymali dyplomy
i nagrody.
                                                                                                                                Gratulujemy