Konkursy 2015/16‎ > ‎

Mamy zwycięzców konkursu SKO na bombkę dla klas I – III

opublikowane: 15 gru 2015, 11:29 przez SP 4 Lubań
Uczniowie w domu mieli wykonać formę przestrzenną  bombki z logo PKO lub SKO . W konkursie wzięło udział  50 dzieci, które wykonały bombkę, w różny sposób, różnymi materiałami i technikami. Wszystkie wytwory spełniły warunki regulaminu konkursu. Wybór najładniejszej był bardzo trudny. Wybrano I, II i III miejsce oraz  15 wyróżnień.

I miejsce zajęła: Justyna Winiewska z klasy  3b, II miejsce  uzyskał : Adrian Wrześniewski z klasy 2c, a  na III miejscu  zaklasyfikowała się : Bianka Kasprzak  również z klasy 3b

Wyróżniono prace :

1.Patryk Rękowski z klasy 1b

2.Zosia Kłys z klasy 1b

3.Radek Kłys z klasy 1b

4.Maja Semeniuk  z klasy 1b

5.Konrad Brański z klasy 1b

6.Martin Jandourek z klasy 1c

7.Maja Grzegrzółka z klasy 1e

8.Wiktoria Wysocka z klasy 2a

9.Amelia Kusio z klasy 2b

10.Milena Jabłońska z klasy 2d

11.Julia Krawczyńska z klasy 2e

12.Martyna Rzadka z klasy 2f

13.Karolina Kowalska z klasy 3a

14.Aleksandra Boruch z klasy 2f

15.Hania Wożniak  z klasy 3b

Nagrody zostały ufundowane przez oddział Banku PKO w Lubaniu i sponsorów, które zostaną wręczone na najbliższym apelu szkolnym. Wszystkie bombki zawisną na świątecznych  girlandach we wnęce na korytarzu.

opiekun  SKO M. Skwarczyńska