Konkursy 2015/16‎ > ‎

PŁAZY I GADY POWIATU LUBAŃSKIEGO- powiatowy konkurs wiedzy przyrodniczej

opublikowane: 31 maj 2016, 11:05 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 31 maj 2016, 11:07 ]
W ramach działalności edukacyjnej Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej dnia 13 maja 2016 r. zorganizowało konkurs wiedzy przyrodniczej na temat płazów i gadów powiatu lubańskiego. Dwa zespoły uczniowskie z naszej szkoły wzięły udział w tych potyczkach. W konkursie uczestniczyli przedstawiciele szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Uczniowie rozwiązywali zadania wyznaczonych grupach wiekowych. Na początku zmagali się z testem wiadomości, następnie wszyscy uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania praktyczne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III: Lena Głąb, Julia Krawczyńska, Kamila Kania pod opieką pani Wioletty Bućko i uczniowie z klas IV-VI: Natalia Furmaniak, Szymon Kukułka, Igor Łazarski pod opieką pani Jaoanny Bernackiej.

Uczniowie z klas I-III zajęli III miejsce w powiecie lubańskim. Natomiast grupa starsza z klas IV-VI zajęła I miejsce . Gratulujemy zwycięzcom.
red. Wioletta Bućko