Konkursy 2015/16‎ > ‎

Powiatowy Konkurs Recytatorski

opublikowane: 29 lut 2016, 08:23 przez SP 4 Lubań

      W dniu 25 lutego 2016 roku uczestniczyłam w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas IV – VI szkół podstawowych o tytule „Cztery Pory Roku”.

     Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej w Zarębie. Na miejsce przybyło około szesnastu uczestników. Poprzez losowanie numerów ustalono kolejność występów,recytowałam z nr szóstym.

     Na wstępie przemówił dyrektor szkoły Pan Jacek Adamski, dziękując nam za przybycie i życząc powodzenia, po czym zaczęliśmy prezentować swoje interpretacje wierszy.

     Po wysłuchaniu wszystkich recytatorów, zaproszono nas na mały poczęstunek, natomiast jury przystąpiło do obrad. Przyznano trzy nagrody oraz trzy wyróżnienia.

  fot. B.Baczyńska-Smyczek   Moja interpretacja wiersza została przez komisję wyróżniona. Swój udział w konkursie uważam za wielkie doświadczenie, jestem zadowolona, że jury, zwróciło na mnie uwagę i określiło mój występ jako „ piękne budowanie nastroju głosem”. Bardzo jestem wdzięczna mojej wychowawczyni Pani Beacie Baczyńskiej – Smyczek za poświęcenie mi swojego czasu oraz wskazówki merytoryczne i artystyczne, które bardzo mi  pomogły na scenie. Natomiast Pani Monice Boniarczyk za trzymanie kciuków i poklepywanie po ramieniu na otuchę przed występem J.

  Red. Berenika Piaśnik kl VIb
Comments