Konkursy 2015/16‎ > ‎

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS II-III

opublikowane: 18 lut 2016, 12:02 przez SP 4 Lubań
Dnia  16 lutego odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny klas II-III. Wzięło w nim udział 27. uczniów, po 3. reprezentantów z każdej klasy. Podczas godziny dzieci dzielnie zmagały się z pięcioma zadaniami o podwyższonym stopniu trudności.  Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialne były panie: Dorota Głuszek i Edyta Kalinowska-Hanka. A oto wyniki konkursu:

I miejsce- Piotr  Wojtusik III c

II miejsce- Kornel Połubok III b i Julia Barbara Hamielec III a

III miejsce- Wiktor Wyszatycki III b i Bartosz Nieścior III c

Na wyróżnienie zasługują uczniowie klasy II, którzy również bardzo dobrze poradzili sobie trudnymi zadaniami, a byli to:

1.  Damian Krężel II f i Urszula Wszoła II c

2.  Stanisław Wickiel II d i Julia Krawczyńska II e

3.  Kamila Bijak II d

Tytuł „Mistrza matematyki klas II-III” został Piotr Wojtusik, który bezbłędnie rozwiązał wszystkie zadania i uzyskał maksymalną liczbę punktów. Piotrek będzie reprezentował naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Matematycznym, który odbędzie się 9 marca w Szkole Podstawowej nr  1 w Lubaniu. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a za naszego mistrza matematyki trzymamy mocno kciuki!

Red. Edyta Kalinowska-Hanka