Konkursy 2015/16‎ > ‎

W krainie łużyckich skarbów

opublikowane: 12 paź 2015, 08:53 przez SP 4 Lubań
Dnia 08 października 2015 roku odbył się konkurs wiedzy o bioregionie zorganizowany przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej.
fot. Julianna Matyjewicz
Do rozwiązywania zadań przystąpiły trzy osobowe drużyny. Zadania konkursowe dla drużyn przygotowane były w trzech kategoriach: Kategoria I – Szkoły Podstawowe klasy IV-VI, Kategoria II Szkoły Gimnazjalne i Kategorii III Szkoły Ponadgimnazjalne. Ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu w konkursie udział wzięli Oliwia Sławińska uczennica klasy 4, Kacper Kalinik uczeń klasy 5 i Paulina Furmaniak uczennica klasy 6 przygotowywani przez p. mgr Juliannę Matyjewicz.

Uczniowie szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu zajęli II miejsce wśród szkół podstawowych i zakwalifikowali się do etapu regionalnego.

Tekst i zdjęcia: Julianna Matyjewicz