Konkursy 2016/17‎ > ‎

Matematyka przede wszystkim!

opublikowane: 27 mar 2017, 07:25 przez SP 4 Lubań

W klasach I-III wszystkie edukacje są bardzo ważne, nie mniej można zauwazyc uczniów wybitnych z poszczególnych przedmiotów. Uczniowie klas III biorą udział w różnych kobkursach organizowanych na terenie naszej szkoły. Dnia 9 marca zorganizowano Szkolny Konkurs Matematyczny klas III, w którym brali udział najlepsi matematycy z poiszczególnych klas. Rozwiązywali zadania zgodnie z podstawą programową, ale również zadania na tak zwane logiczne myślenie. Miejsce I w tym konkursie zajął Damian Krężel z klasy III f, który w 15 minut rozwiązał wszystkie zadania i wszystkie były poprawne. Uczeń tej klasy reprezentował szkołę w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III w Świeradowie Zdroju. Najlepsi uczniowie z powiatu lubańskiego rozwiązywali zadania wyższego szczebla. Okazało się, że Damian zajął II miejsce w tym prestiżowym konkursie. Życzymy Mu dalszych sukcesów!

Red. Elżbieta Fenczyszyn