Konkursy 2016/17‎ > ‎

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych powiatu lubańskiego

opublikowane: 30 maj 2017, 09:42 przez SP 4 Lubań
W tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych powiatu lubańskiego zwycięzcami etapu szkolnego zostały:

Nadia Wilbik z klasy 6C oraz Maja Trefler z klasy 6B

Dziewczyny zakwalifikowały się tym samym do etapu powiatowego konkursu, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Olszynie. Zmierzyły się tam z 14 pozostałymi laureatami etapu szkolnego ze szkół podstawowych całego powiatu lubańskiego.

Z przyjemnością informujemy, że Nadia Wilbik zajęła w etapie powiatowym II miejsce. Podczas uroczystej gali w lubańskiej szkole muzycznej odebrała z rąk pana starosty gratulacje, symboliczną statuetkę i nagrodę.

Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że również w przyszłości z sukcesami będziecie reprezentować naszą szkołę.

red. P. Dwornik