Konkursy 2016/17‎ > ‎

Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem ,,Pomagam innym"

opublikowane: 28 mar 2017, 07:51 przez SP 4 Lubań
Dnia 16 marca bieżącego roku wyznaczeni nauczyciele oceniali i wybierali 3 najlepsze prace spośród 32 wytworów uczniów klas młodszych pod hasłem ,,Pomagam innym". Wybrane prace zostały przekazane do konkursu wyższego szczebla jakim jest powiat. Miejsce I zajęła praca Nadii Mickiewicz z klasy III d, II miejsce - Mileny Jabłońskiej III d, III miejsce- Darii Marszał II a. Nauczycielki przyznały również wyróżnienia: A. Suwalska IIId, M.Pałka Ia, L.Kożuszyn IIe, A. Gryganiec IIId, W.Nachrebecka IIId, O.Surowiecki IIe, A.Krawczyk IIc.
Prace wykonywane różnorodnymi technikami i materiałami, w większości traktowały o pomocy drugiemu człowiekowi w różnych, trudnych sytuacjach. Gratulujemy zwyciężcom i czekamy na kolejne sukcesy.
Red. Elżbieta Fenczyszyn, Mariola Grzesińska, Maria Skwarczyńska