Konkursy 2017/18‎ > ‎

Konkurs SKO pod hasłem Projekt znaczka pocztowego Banku PKO BP S. A.

opublikowane: 27 lis 2017, 08:57 przez SP 4 Lubań
W dniu 21 listopada bieżącego roku został rozstrzygnięty konkurs SKO pod hasłem Projekt znaczka pocztowego Banku PKO BP S. A. Uczniowie wykonywali swoje prace na kartkach A4 różnymi technikami. Kryteriom oceniania podlegało: logo banku, nazwa banku lub skrót Szkolnej Kasy Oszczędności, forma znaczka pocztowego, treść na znaczku zw. z pieniędzmi, finansami, oszczędzaniem, walory artystyczne, kompozycja, kolorystyka, pomysłowość wykonania pracy. Komisja konkursowa w składzie P. dyrektor Marzena Tomczyk, P. wicedyrektor Elwira Wojtusik, P. Alicja Zdaniewicz i P. Ewa Janikowska wyłoniły zwycięzców w poszczególnych kategoriach klas i przyznały wyróżnienia.

Klasy VI – VII:

I miejsce – Patrycja Kamuda 7c

II miejsce – Wiktoria Kłobut 6c

III miejsce Alicja Ostrowska 6b

Wyróżnienia: Natalia Kuśnierz 7a, Klaudia Szczepaniak 6b, Oliwia Kłobut 7b, Julia Łukasik 7c, Antek Podolak 7a, Kacper Kalinik 7c, Kornelia Łukaszuk 7a, Magda Mazur 7a, Tomek Trefler 7b

Klasy IV – V:

I miejsce – Bartek Kuchmistrz 4c

II miejsce – Julia Pasternak 4b

III miejsce – Bartek Hajdel 5a

Wyróżnienia: Iga Kowalczuk 4b, Paulina Wójtowicz 5c, Anastazja Kiljan 4b, Igor Rafferty 4c, Lidia Juzwenko 4c, Karolina Kowalska 5a

Klasy I – III

I miejsce – Oliwia Dudkiewicz 3a

II miejsce – Alicja Hanka 3a

III Ksawery Kuchmistrz 1a

Wyróżnienia: Bartek Łubkowski 1a, Filip Godecki 1a, Roksana Mazur 1a, Lena Rzepa 1a

Laureatom konkursu SKO gratulujemy!

Nagrody i upominki uczniom zwycięskich  i wyróżnionych prac zostaną rozdane na apelu grudniowym.

Organizator konkursu     E. Fenczyszyn, A. Nnoli