Konkursy 2017/18‎ > ‎

Konkurs SKO pt. ,,Pojemnik na biurko na przybory szkolne"

opublikowane: 4 cze 2018, 10:52 przez SP 4 Lubań

Po feriach zimowych zorganizowano kolejny konkurs SKO. Zdaniem uczniów było wykonanie pojemnika na biurko na przybory szkolne.

W połowie maja br. rozstrzygnięto konkurs. Prace uczniów podzielono na trzy kategorie: klasy I-III, IV-V, VI-VII. Komisja konkursowa w składzie: dyrektor Marzena Tomczyk, wicedyrektor Elwira Wojtusik, P. Agnieszka Rutkowska – pracownik Banku PKO BP S.A, opiekun SKO wyłoniła spośród 27 prac przestrzennych, wykonanych różnymi technikami i materiałami, te najciekawsze, pomysłowe, oryginalne i funkcjonalne.

W klasach I - III przyznano miejsca:

I miejsce – Zuzanna Zdaniewicz Ia

I miejsce – Lena Rzepa Ia

I miejsce – Mateusz Sieradzki Ia

W klasach IV-V przyznano miejsca:

I miejsce: Wojciech Smyczek Vc i Julia Pasternak IVb

II miejsce: Julianna Dudek IVb

W klasach VI – VII przyznano miejsca:

I miejsce- Emilia Zasłona VIIa i Amelia Jarosz VIIa

II miejsce- Andżelika Kurpisz VIIa

Pojemnik na przybory Emilii Zasłona z kl. VIIa zdobi biurko w Banku Pani Agnieszki Rutkowskiej – opiekuna Szkolnych Kas Oszczędności.

Nagrody ufundował Bank PKO BP S.A

Wszystkim laureatom gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone podczas apelu na zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Red. E. Fenczyszyn, A. Nnoli

Wycieczka w Banku PKO BP S.A

W dniu 21 maja br. uczniowie koła plastycznego klas VII udali się z opiekunem koła plastycznego, jednocześnie opiekunem SKO P. Elżbietą Fenczyszyn i P. Agnieszką Nnoli do siedziby Banku PKO BP S.A w Lubaniu. Powitała nas P. Agnieszka Rutkowska – pracownik Banku i opiekun SKO w naszym mieście. Najpierw opowiedziała nam o nowej formie skrzynki przy bankomacie PKO tzw. wrzutni, a później oprowadziła po niektórych pomieszczeniach Banku. Bardzo nas zaciekawiły różne rodzaje zabezpieczeń pieniędzy i sam wygląd nowych nominałów np. 500 zł. i z nim związane ciekawe rzeczy. Opowiedziała także o różnych rodzajach obsługi klientów tzw. klientów specjalnych i ich kont oraz vipów, pokazała pomieszczenia, w których takich ludzi się obsługuje. Wycieczka bardzo zadowoliła młodzież oraz opiekunów SKO w SP nr 4 W Lubaniu.

Red. A.Nnoli, E.Fenczyszyn