Konkursy 2017/18‎ > ‎

Mikołajkowy Konkurs Scrabblowy

opublikowane: 8 gru 2017, 11:42 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 12 gru 2017, 09:16 ]
W dniu 5 grudnia uczniowie klasy V C: Milena Duchnik, Maja Kowalewska, Kalina Szłabowicz, Damian Kostrzewiński i Wojciech Smyczek wzięli udział w Powiatowym Mikołajkowym Konkursie Scrabblowym zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Lubaniu.  Konkurs organizowany jest corocznie, ale dla uczestników z naszej szkoły był to debiut. Wprawdzie nie udało się zająć miejsca na podium, ale nasi zawodnicy obiecali sobie, że w przyszłym roku spróbują ponownie, bo „Scrabble” to świetna, rozwijająca umysł zabawa.  Sprawdzenie się w grze w gronie rówieśników z innych szkół przyniosło dużo emocji, radości i satysfakcji. Humory po konkursie dopisywały uczestnikom, co widać na załączonym zdjęciu.

red.  W.Paszkowska