Konkursy 2017/18‎ > ‎

Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. Przyroda nas zachwyca

opublikowane: 27 mar 2018, 07:57 przez SP 4 Lubań

W dniu 12 marca 20018r. komisja konkursowa w składzie: Julianna Matyjewicz, Elżbieta Fenczyszyn, Mariola Grzesińska i Angelika Kiljan wybrały spośród 90 prac plastycznych z klas 4-6 wykonywanych podczas lekcji plastyki , 3 prace uczennic, które spełniały wymogi i kryteria Szkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem Przyroda nas zachwyca. Wybrane prace odznaczały się pomysłowością, oryginalnością i ciekawym ujęciem tematu o przyrodzie. Były one wykonane na lekcjach plastyki pod czujnym okiem nauczyciela Pani Julianny Matyjewicz. Miejsce I przyznano Idze Kowalczuk z kl. 4b, II miejsce otrzymała praca Anastazji Kiljan z kl. 4b, a miejsce III zdobyła Zuzia Słowińska z kl. 5c. Komisja również wyróżniła pracę Martyny Rzadkiej z klasy 4f. Prace plastyczne trzech I miejsc zostały zawiezione do SP w Olszynie i będą brały udział Powiatowym Konkursie Plastycznym.

Gratulujemy zwycięzcom!

red. E. Fenczyszyn, J. Matyjewicz