Kronika 2014/15‎ > ‎

BALE W KARNAWALE...

opublikowane: 16 lut 2015, 11:04 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 17 lut 2015, 10:18 ]
Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy!!!

W czwartek 12 lutego 2015 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną serduszkami i balonami. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie i nauczyciele.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Można  było spotkać: księżniczki, piratów,  rycerzy, biedronki, tygryski i wielu, wielu innych bajkowych bohaterów.  Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale. Tańcom i pląsom nie było końca, nie zabrakło też różnorodnych konkursów.

Na koniec uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek, którym w tym dniu był pączek oczywiście  - jak to w „Tłusty Czwartek” nakazuje tradycja :)

Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

red. Edyta Kalinowska - Hanka