Kronika 2014/15‎ > ‎

opublikowane: 15 lis 2014, 09:48 przez SP 4 Lubań
Jak co miesiąc także i w listopadzie nasza szkoła obchodziła „Dzień Dobrego Słowa”.  13 listopada jest dniem szczególnym, gdyż obchodzimy wtedy Ogólnopolski Dzień Dobrego Słowa.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły włączyli się do naszego programu i przygotowali piękne, duże, kolorowe motyle, które zostały powieszone na drzwiach każdej klasy. Na jednym skrzydle dzieci wypisały za co dziękują swoim koleżankom i kolegom, zaś na drugim skrzydle zapisały za co przepraszają…

Uczniowie w ramach zajęć świetlicowych  przygotowali ciasteczka w kształcie motyli. Wszystkie motylki były kolorowe i pyszne. Część klas rozdała ciasteczka z dołączoną sentencją i dobrym słowem dla nauczycieli i pracowników szkoły. Część klas wyruszyła w stronę miasta, aby podzielić się dobrymi słowami z mieszkańcami, zakładami pracy i urzędami. Uczniowie  zawitali do sklepu Intermarche gdzie rozdali ciasteczka pracownikom i klientom sklepu. Kolejna grupa dzieliła się dobrymi słowami z przechodniami na lubańskim rynku. Kolejni uczniowie poszli do Urzędu Miasta, gdzie rozdali ciasteczka m.in.: Burmistrzowi Miasta Lubań – Panu Arkadiuszowi Słowińskiemu oraz Jego zastępcy Panu Mariuszowi Tomiczkowi, a także pozostałym pracownikom urzędu.

Wszyscy nas bardzo miło i serdecznie witali,  życząc aby na co dzień dobrych słów było jak najwięcej.

Red. Katarzyna Zajdel