Kronika 2014/15‎ > ‎

DZIEŃ DOBREGO SŁOWA 13.02.2015

opublikowane: 16 lut 2015, 07:56 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 16 mar 2015, 13:04 ]

Dnia 13.2.2015 uczniowie klasy IIIc i IVc pod opieką wychowawców - pani Marioli Grzesińskiej i Anny Szwałko zorganizowali w szkole Dzień Dobrego Słowa.

W tym dniu zarówno uczniowie jak i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani na czerwono. Każdy wchodzący rano do szkoły nauczyciel otrzymywał czerwonego balona serduszko z motylkiem, na którym zostały wypisane dobre słowa na cały dzień.

Następnie na drugiej lekcji cała szkoła zebrała się na placu apelowym, gdzie wszyscy odtańczyli taniec na dobry dzień "Chocolate", po czym z okna został spuszczony transparent z napisem "Miłego dnia życzą uczniowie klasy IIIc i IVa.

Z kolei na I piętrze byłą przyszykowana "Ściana dobrych słów" - wielkie czerwone serce ułożone z mniejszych serduszek przygotowanych wcześniej przez uczniów , na których widniały dobre słowa.

Aby bardziej rozpropagować ogólnopolską akcję Dzień Dobrego Słowa uczniowie klasy IIIc wraz z wychowawcą wyszli do miasta, gdzie rozdawali balony - serduszka z dobrymi słowami mieszkańcom Lubania.