Kronika 2014/15‎ > ‎

Jesienny piknik

opublikowane: 21 paź 2014, 07:57 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 22 paź 2014, 09:49 ]

Jesienny piknik już za nami....


16 października odbył się w naszej szkole jesienny piknik, w trakcie którego uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje talenty : tańczyli,śpiewali, grali na kubkach , itp.,pokazali to ,co lubią i potrafią najlepiej.... Cała impreza okraszona została bogactwem kulinarnych propozycji dla uczestników pikniku, tak więc już przed wejściem do szkoły przywitał nas ogromny namiot z jesiennymi smakołykami : domowymi przetworami z owoców i warzyw, jesiennymi dekoracjami i ozdobami. Tuż po wejściu do szkoły spotkaliśmy naszą panią pedagog przebraną za POLSKĄ ZŁOTĄ JESIEŃ.


Pani Jesień, jak na gospodynię przystało, częstowała wszystkich gości soczystymi jabłkami. Uczniowie wraz z rodzicami każdej klasy z naszej szkoły przyrządzili wybrany jesienny przysmak, tak więc były: pięknie przygotowane sałatki owocowe, szaszłyki owocowo-warzywne, wspaniała zupa z dyni ( tęskniliśmy za nią od ubiegłorocznego pikniku :)), przepyszne, orzeźwiające kompoty owocowe, gofry z bitą śmietaną i owocami, pajdy chleba ze smalcem i zakiszonym późnym latem ogórkiem oraz wiele , wiele innych smakołyków.

Proszę obejrzyjcie zdjęcia, aby wczuć się w klimat naszego jesiennego pikniku.

Dobrze się bawiliśmy i zarobiliśmy przy tym niebagatelną kwotę pieniędzy, która wykorzystana zostanie na najbardziej palące potrzeby naszej szkoły. Cóż, przyjemne z pożytecznym...

Do zobaczenia za rok! Mamy nadzieję, że jeszcze długo i mile będziemy wspominać ten pełen domowego ogniska klimat, który unosił się w minione, czwartkowe popołudnie w naszej szkole .

red. Joanna Bernacka-

- opiekunka koła fotograficznegoComments