Kronika 2014/15‎ > ‎

MOTYLE DOBRYCH SŁÓW

opublikowane: 16 paź 2014, 10:44 przez SP 4 Lubań

13 października 2014 roku w naszej szkole kolejny raz obchodziliśmy Dzień Dobrego Słowa.

Uczniowie klasy II c i IV b, pod okiem swoich wychowawczyń p. Edyty Kalinowskiej – Hanki i p. Doroty Brzezowskiej, w pięknych „motylkowych” strojach już od rana zbierali kolorowe motyle z dedykacjami.  Wszystkie dobre słowa trafiły do adresatów poprzez POCZTĘ MOTYLKOWĄ ustawioną na I piętrze szkolnego korytarza.

Uczniowie klas pierwszych ozdobili motyle kolorowymi obrazkami, natomiast starsi dołączyli dedykacje. Wśród wielu dobrych słów często powtarzały się: „dziękuję, że jesteś”, „dziękuję za przyjaźń”, „przepraszam za…”, „życzę dużo uśmiechu, radości…”,  „uśmiechnij się…” itp.

Z okazji Dnia Dobrego Słowa zorganizowaliśmy także konkurs na najpiękniejszego motyla. Pamiątkowe dyplomy zostały wręczone wyróżnionym uczniom w dniu 15 października podczas apelu szkolnego.

Wśród wyróżnionych uczniów byli:

W klasach pierwszych:

I miejsce zajęła –Martyna Rzadka z kl. I f

II miejsce zajął – Konrad Kusiak z kl. I d

III miejsce zajęła – Amelia Gryganiec z kl. I f

W klasach II – VI:

I miejsce zajęła – Nikola Magarewicz z kl. IIIc

II miejsce zajęła  –  Katarzyna  Kładnik z kl. z kl. IIIa

III miejsce zajęła –  Oliwia Włodarska z kl. IIIa

Wyróżnienia otrzymały: Nadia Pilichiewicz z kl. IIc, Oliwia Piwko z kl. IIIa, Ola Morawska z kl. IIIa  oraz Wiktoria Trusiewicz z kl. IIIa.

Wszystkie motyle były przepiękne, kolorowe i obfitowały we wspaniałe dedykacje. Jesteśmy przekonani, że „dobre słowa” zagoszczą u nas na co dzień.  „Motyle dobrych słów” zostały wyeksponowane w korytarzach szkolnych.

Wszystkim uczestnikom konkursu – gratulujemy.

Organizatorzy:

Dorota Brzezowska i Edyta Kalinowska -Hanka