Kronika 2014/15‎ > ‎

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

opublikowane: 17 lut 2015, 11:45 przez SP 4 Lubań
11 lutego 2015 r. na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste „Pasowanie na czytelnika” uczniów klasy pierwszej. Uroczystość przygotowały panie: Małgorzata Winiarska i Pani Danuta Trojanowska .Pierwszoklasiści obejrzeli przedstawienie „ Kot w butach” przygotowane przez uczniów klasy II a . Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować wszystkie książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Każdy pierwszoklasista został uroczyście pasowany zakładką  na czytelnika szkolnej biblioteki przez starsze koleżanki. Dziękujemy koleżankom i kolegom za przygotowanie wspaniałej uroczystości. Wiemy, że książki odkryją przed nami wiele tajemnic i  pobudzą naszą wyobraźnię i ciekawość.

Pierwszaki