Kronika 2014/15‎ > ‎

Podczas lekcji j. polskiego ujawniliśmy nasze talenty!!!

opublikowane: 27 maj 2015, 08:27 przez SP 4 Lubań

W dniach 15 i 18 maja  uczniowie klasy 6a odkrywali swoje talenty, zastanawialiśmy się co jest w nas najcenniejsze, jakie mamy zdolności i oprócz tych,  które dobrze znamy, byliśmy też mile zaskoczeni. Współpracowaliśmy w zespołach , gdzie łączyły nas zainteresowania lub  hobby.

      Pierwsza grupa przygotowała wystawę, każdy miał w niej  miejsce ze swoimi własnymi kolekcjami i rysunkami. Mogliśmy podziwiać rysunki techniczne, obrazy i kolekcje ekwipunku wojennego.

       Następna prezentacja miała formułę programu telewizyjnego, w którym  oglądaliśmy  wywiady ze sławnymi olimpijczykami.

       W kolejnym przedstawieniu byliśmy świadkami fragmentów bajek, programów dokumentalnych i kulinarnych, wiadomości, wszystko w konwencji pracy w telewizji . 

         Zza kamery  przenieśliśmy się do lasów tropikalnych, gdzie nauczyliśmy się jak rozpalić ognisko, czy jak zachować się w razie bezpośredniego spotkania  z niedźwiedziem. Zaraz po lekcji przetrwania mieliśmy  możliwość podziwiać mistrza "Sportowych Gigantów" w piłce nożnej. Tym sportowym  akcentem zakończyliśmy nasze prezentacje.

   Myślę, że to co pokazaliśmy wiernie odzwierciedlało nasze talenty i zainteresowania. Naprawdę widać było, że w ten projekt każdy włożył dużo serca.

 

                                                                                                               red. Martyna Mazur 6a

Comments