Kronika 2014/15‎ > ‎

Podsumowaliśmy pracę nad projektem Dzień Dobrego Słowa!

opublikowane: 17 cze 2015, 11:14 przez SP 4 Lubań

Dnia 15 czerwca Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu podsumowała pielęgnowaną  w tym roku szkolnym na terenie naszej szkoły ogólnopolską akcję " Dzień Dobrego Słowa".

Zawsze trzynastego dnia miesiąca ( ALE NIE TYLKO WTEDY J)  wysyłaliśmy  do siebie wzajemnie mnóstwo miłych i kulturalnych słów, ubieraliśmy się na żółto, fioletowo, zielono, czerwono….bo każdy kolor ma swą niezwykłą moc… lub przebieraliśmy się za motylki.

Ostatni w tym roku dzień miłych słów obchodziliśmy bardzo ciepło. W czasie lekcji trzy motylkowe wróżki wraz ze stadem motylków odwiedziły przelotem każdą klasę w naszej szkole. Zachęcały, by w czasie wakacji również używać miłych słów i nagłaśniać tę akcję wśród swoich bliskich, w każdym odwiedzanym miejscu…, jedna z wróżek odczytała wiersz o wakacjach napisany specjalnie na tę okazję przez uczennicę kl IVc. Życzyłyśmy wszystkim, aby ten letni czas był  bezpieczny i  pełen przygód.

Każda klasa otrzymała  tradycyjnie już motylka z dobrymi słówkami oraz  przygotowany specjalnie  z tej okazji dyplom za zaangażowanie, aktywne uczestnictwo i propagowanie ogólnopolskiej akcji pod hasłem” Dzień Dobrego Słowa”.

Mamy nadzieję, że każdorazowe świętowanie kulturalnego zachowania przypadło wszystkim do gustu, weszło w nawyk i    po wakacjach również  będziemy dzielić się ze sobą komplementami, pochwałami i DOBRYMI SŁOWAMI J.

Red. Martyna Mazur kl. VIa

- motylkowa wróżka J