Kronika 2014/15‎ > ‎

Prezydencka niespodzianka w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu

opublikowane: 23 gru 2014, 03:47 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 27 gru 2014, 11:10 ]
        Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia spotkała naszą całą społeczność szkolną bardzo miła niespodzianka. Otrzymaliśmy przesyłkę z Gabinetu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego.

W dołączonym liście Pan Prezydent podziękował nam za życzenia, które przesłaliśmy z okazji Dnia Niepodległości oraz przekazał do szkoły upominki, a wśród nich:

• „Jednodniówkę” gazetę, która została wydana z okazji tegorocznego Święta Niepodległości
  • fotografię Pana Prezydenta
  • publikacje: „Koniec Systemu”, „25 Lat Wolności”, „Pałac Prezydencki”, „Rok 1989 Mała książka o pewnej kurtynie, czekoladzie i wolności, „Pałac Prezydencki”, „Sportowcy w Powstaniu Warszawskim”, broszury „Pałac Prezydencki”
  • odblaski

W końcowej części listu Pan Prezydent przekazał dla wszystkich życzenia, które pozwolę sobie zacytować „Pozdrawiamy serdecznie, życząc wszystkim pięknych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. W nadchodzącym 2015 roku Uczniom życzymy dobrych wyników w nauce, wielu przyjaciół oraz zadowolenia z pobytu w szkole, a Nauczycielom satysfakcji i sukcesów. Wszystkiego dobrego!”

E. Wojtusik