Kronika 2014/15‎ > ‎

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

opublikowane: 15 gru 2014, 10:00 przez SP 4 Lubań

Drogi Darczyńco,


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.


Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Do Pana Adama przybyliśmy z paczkami wraz z Darczyńcą. Pan Adam był tak zachwycony okularami, że przez moment nie zwracał uwagi na nic innego. Kilkakrotnie były one mierzone podczas naszego pobytu. Fascynację, określił później słowami "że w końcu bez problemu może czytać ulubione książki". Pan Adam był bardzo zaskoczony tak dużą ilością przygotowanych paczek, a zwłaszcza żywnością która starczy mu na bardzo długi czas. Rozmowa z Darczyńcą sprawiła panu Adamowi wielką radość. Spotkanie było bardzo pozytywnie odebrane przez Darczyńcę.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Jako opiekun Pana Adama zwracam się ze szczególnymi podziękowaniami dla całej Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu. Wiem że ludzi dobrego serca jest wiele, dlatego jestem przekonany że zwłaszcza Pomoc ze strony Pani Beaty umożliwiła nam razem przeżyć tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Szanowny Darczyńco jesteś moim bohaterem, spełniłeś wszystkie wymogi w przygotowaniu paczek. Otwierając zapakowane tak cudnie kartony czułem i widziałem zapał Państwa w przygotowaniu tych paczek. Cieszę się, że razem odwiedziliśmy tak skromną osobę jak Pan Adam. Dziękuję.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem tak wiele prezentów od tak wielu wspaniałych ludzi. W końcu mogę czytać książki mojego ulubionego autora. To jednak nie byłoby możliwe gdybym nie dostał okularów, które były mi tak bardzo potrzebne. Bardzo dziękuje za ten cudowny dar.


Comments