Kronika 2014/15‎ > ‎

Relacja zwrotna - szlachetna paczka

opublikowane: 16 gru 2014, 19:10 przez SP 4 Lubań

Drogi Darczyńco,


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.


Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina emanowała wielką euforią- w szczególności dziewczynka, dla której paczka była spełnieniem marzeń. Pani Joanna jak zobaczyła paczki powiedziała: "Matko, gdzie my to zmieścimy, patrz Pawełek masz chodzik, będziesz spacerował". Rodzina była bardzo szczęśliwa dostając to, na co nie mogli sobie pozwolić, a jest niezbędne do egzystencji. Córeczka najbardziej cieszyła z zabawek, lalki Monster High i słodyczy, gdy je wyciągała za każdym razem mówiła: "cudowny mikołaj". Pani Joanna jest przeszczęśliwa, że otrzymała zastawę stołową, której rodzina nie posiadała, więc dzięki temu będą mieli na czym spożywać wspólne posiłki. Ponadto pani Joanna dostała gitarę, na której grając jest w stanie relaksacji.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wybranie mojej rodziny oraz współpracę. Przekazana pomoc sprawiła, że rodzina będzie miała wspaniałe, pełne magii święta. Widzieć małą dziewczynkę, której spełniły się marzenia było bezcenne. Wielkie zaangażowanie oraz ilość i jakość paczek było dla mnie jak i dla rodziny bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Wesołych Świąt!

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Kochamy Cię Mikołaju!!! Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji świąt oraz dużo zdrowia i radości z życia. Ogromne podziękowania- tak wielkiego prezentu się nie spodziewaliśmy.

 

Comments