Kronika 2014/15‎ > ‎

Sprawne Dolnoślązaczki z klasy III a

opublikowane: 14 wrz 2014, 05:36 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 14 wrz 2014, 07:42 ]
W sobotę 13 września 2014 na boisku Orlik przy naszej szkole odbył się Turniej Piłki Nożnej  dla klas III i IV. Nasza klasowa drużyna  wzięła w nim udział w składzie: Igor Trusiewicz, Szymon Łuczko, Jakub Skraba, Piotr Dziechciarz, Jędrzej Czerski, Miłosz Zając, Dawid Idaczyk, Kuba Gieraś, Olaf Rudek. Po rozegraniu meczów z drużynami z klas IV b i IV c ostatecznie zajęliśmy III miejsce w Mistrzostwach Szkoły. To były wyczerpujące rozgrywki. Z dużą energią kibicowały nam koleżanki z klasy: Iga, Kasia, Ania, Julka oraz Ola. Wyposażone w trąbki, pompony i pomalowane w  biało- czerwone barwy mocno zachęcały nas do boju. Nie łatwo było pokonać zawodników o rok starszych. Chyba musimy więcej trenować!  Na zakończenie turnieju każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz modną opaskę. Igor Tusiewicz został wyróżniony jako najlepszy zawodnik drużyny. Gratulujemy!!! Zachęcamy wszystkich do uprawiania różnych sportów i udziału w zawodach. To wspaniała forma spędzania czasu! My uprawiamy różne dyscypliny sportowe podczas zajęć szkolnych i pozaszkolnych oraz z rodzicami. Będziemy Wam pisać o naszych sukcesach.