Kronika 2014/15‎ > ‎

Wywiad z Mateuszem Guzowskim

opublikowane: 24 kwi 2015, 08:16 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 24 kwi 2015, 13:28 ]
22 kwietnia 2015 r. nasza szkolna świetlica gościła młodego i lubianego piosenkarza Mateusza Guzowskiego. Mateusz ma zaledwie 17 lat, a już odniósł wielki sukces pomimo, że jest u progu swojej kariery. Jest uczniem trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Lubaniu.

Sympatię i popularność przyniósł mu program „X – Factor” oraz „Mam talent”, w którym to doszedł do finału. Śpiewem zajmuje się od trzech lat. Mateusz jest samoukiem, na co dzień  śpiewa, gra i komponuje w domowym garażu. Muzyka jest jego ogromną pasją, której chciałby się poświęcić. Największym osiągnięciem naszego Gościa było dotarcie do grona finalistów w wakacyjnym konkursie organizowanym przez stację radiową RMF FM, gdzie nagrał piosenkę pt.” I just like a pill” z Ewą Farną.

Nasi uczniowie zasypali Mateusza mnóstwem pytań, na które ze spokojem chętnie odpowiadał. Dowiedzieliśmy się także o planach na przyszłość naszego Gościa, jak będzie wyglądała jego kariera w najbliższym czasie, a także jakim człowiekiem jest na co dzień.

Podczas spotkania nasi uczniowie poprosili Mateusza, aby zaśpiewał piosenkę. Oczywiście nasz Gość nie odmówił i zaśpiewał piosenkę pt. „All of me”.

Na zakończenie spotkania Mateusz rozdawał autografy i chętnie pozował do zdjęć z naszymi uczniami.

Mateusz Guzowski to człowiek odnoszący się do innych z wielką życzliwością, skromnością, z optymizmem patrzący w przyszłość. Życzymy kolejnych, wielkich sukcesów i czekamy na nowy Singiel naszego Gościa J