Kronika 2014/15‎ > ‎

Z WIZYTĄ W SZKOLE MUZYCZNEJ

opublikowane: 2 cze 2015, 04:52 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 6 cze 2015, 10:18 ]
SAMSUNG
Powoli zbliżamy się do wakacji. Spora grupa uczniów z naszej szkoły przez cały rok uczęszczała do Szkoły Muzycznej w Lubaniu, która znajduje się na Kamiennej Górze. Uczniowie systematycznie uczyli się grać na różnych instrumentach: pianinie, skrzypcach , na trąbce, na akordeonie i na flecie poprzecznym, dlatego też chcieli popisać się swoimi umiejętnościami. Dnia 12 maja 2015 r. większość klas I-III skorzystała z zaproszenia i uczestniczyła w Koncercie Muzycznym. Młodzi muzycy chcieli wypaść jak najlepiej, bo na widowni siedziały koleżanki i koledzy z klasy. Jeszcze bardziej stresujące było to, że wychowawczynie wsłuchiwały się bardzo uważnie. Popisy wypadły wspaniale. Gromkimi brawami nagradzaliśmy występujących. Życzymy Im samych piątek na świadectwie muzycznym i dziękujemy za zaproszenie na koncert. Było super. To była wspaniała lekcja muzyki.

Uczniowie z klasy I d