Kronika 2015/16‎ > ‎

Festiwal Piosenki Europejskiej i Festiwal Piosenki „Graj, śpiewaj, tańcz”

opublikowane: 20 cze 2016, 06:54 przez SP 4 Lubań
16 czerwca bawiliśmy się z piosenką. Polską i europejską. W tym dniu uczestniczyliśmy w połączonych festiwalach – Festiwalu Piosenki Europejskiej i Festiwalu Piosenki „Graj, śpiewaj, tańcz”.

Chętni uczniowie ze wszystkich klas naszej szkoły mogli podczas tej imprezy pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi i językowymi, a przy okazji umilić przedwakacyjny czas swoim kolegom i nauczycielom. I trzeba przyznać, że udało im się to wspaniale. Szczególnie dobrze było to widać i słychać po reakcjach publiczności. Każdy z występów nagradzany był gromkimi oklaskami, a na widowni dostrzec można było spontaniczne tańce i podśpiewywanie ;)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy więc talentu i serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

Już za rok następne festiwale!

red. P. Dwornik